BM Develop

BM Develop

Přemýšlíme globálně, stavíme lokálně.
Developerská činnost je pro nás v prvé řadě zodpovědností. Zodpovědností za následující generace, které budou vyrůstat a žít na místech, která jsme vybudovali či zrenovovali. Mnoho našich rezidenčních projektů vzniká v historické zástavbě Starého Města nebo na kulise jeho pozadí. A to je další velká zodpovědnost, kterou chceme vždy dotáhnout k dokonalosti. Navazujeme tak na klasickou práci našich předků, jíž citlivě tlumočíme do současného jazyka moderní architektury. Věříme, že dosahovat harmonie mezi soudobým a historickým pojetím, které zároveň respektuje kulturní dědictví naší země, se nám daří. A to i díky cenám, které jsme vyhráli v oficiálních soutěžích o Realitní projekt roku – jak z rukou odborné veřejnosti, tak laické.

Kvalita
Uvažujeme v dlouhodobém horizontu. A k takovému smýšlení patří jen ty nejkvalitnější a nadčasové materiály, které přežijí staletí. Přednost dáváme materiálům klasickým – dřevěné parkety či keramická dlažba zvýší nejen úroveň bydlení, ale i požitek z něj a jeho celkovou estetiku. Všechny naše rezidenční projekty se také pyšní současným vybavením od renomovaných designérů. Velkou pozornost přitom věnujeme i zdánlivým maličkostem a detailům – původní kování, kliky či panty renovujeme v historickém kontextu. To vše citlivě doplňujeme nejmodernějším technickým vybavením.

Lokalita
Před začátkem každého projektu věnujeme velké množství času výběru té nejlepší lokality… A jsme v tom maximalisté. Ve chvíli, kdy začínáme stavět, si můžete být jisti tím, že se přestěhujete do jedné z nejlepších čtvrtí a najdete zde ideální mix všeho, co bydlení v Praze může nabídnout. 

Adresa
Hlubočepská 1190/38d
15000 Praha - Hlubočepy
Zavolat prodejci
+420 272 765 074
+420 608 777 404
Napsat e-mail
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.