Petrské náměstí 5, Praha - Nové Město

3+kk
130 m2
18 000 000 Kč
SVOBODA & WILLIAMS
Poptat nemovitost

Petrské náměstí
Praha - Nové Město

3+kk 130 m2
včetně DPH za nemovitost 18 000 000 Kč
Na Perštýně 362/2, Praha - Staré Město
www.svoboda-williams.com
více »

Svoboda & Williams

+420 724 551 238

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Nový půdní byt se střešní terasou (22 m2), poutavými výhledy na město, neotřelými designovými prvky, klimatizací a smart home systémem, situovaný na Novém Městě, ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu z roku 1896. Okolí Petrského náměstí s množstvím stylových kaváren a restaurací se vyznačuje jedinečným geniem loci a představuje skutečnou čítanku architektonických slohů. 

Interiér bytu je tvořen obývacím pokojem s kuchyní a schodištěm vedoucím na obytnou galerii propojenou s terasou, 2 ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní.
Byt je vybaven ve vysokém standardu, inteligentním systémem ovládání domácnosti Loxoné, klimatizací, masivními dubovými podlahami, dřevěnými a hliníkovými ateliérovými okny s dvojitým zasklením, kuchyňskou linkou, atypickými kovovými a skleněnými designovými prvky, podlahovým vytápěním a přípravou na venkovní kuchyni. Kupní cena zahrnuje vyobrazený nábytek a sklep. Možnost dokoupení garážového parkovacího stání v zakladači ve dvoře domu za příplatek. 

Lokalita je obchodním a finančním centrem města s výbornou dopravní dostupností MHD – v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek. Okolí s nepřeberným množstvím obchodů a služeb v těsné blízkosti (obchodní centrum Palladium, obchodní dům Kotva), restaurací, kaváren, fitness, bazénů a řadou malých obchodů zaměřených např. na vybavení domácnosti a kulinářské speciality.

Interiér 108 m2, střešní terasa 22 m2, sklep 7 m2.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Terasa
  • Sklep

Specifikace

Plocha terasy: 22 m2
Plocha sklepu: 7 m2
ID zakázky: 21682
Poplatky: bez poplatků
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.