Pod Ateliéry 1, Praha 6

3+kk
111 m2
10 190 000 Kč
SVOBODA & WILLIAMS
Poptat nemovitost

Pod Ateliéry
Praha 6

3+kk 111 m2
včetně DPH za nemovitost 10 190 000 Kč
Na Perštýně 362/2, Praha - Staré Město
www.svoboda-williams.com
více »

Svoboda & Williams

+420 724 551 238

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Zahradní byt s prostornou terasou je součástí nově vznikajícího komorního projektu Barrandovská zahrada. Na místě prvorepublikového domu v původní vilové zástavbě starého Barrandova vyroste moderní nízkoenergetická rezidence kombinující soudobou architekturu a neotřelý design s benefity rodinných domů. Rozlehlý pozemek, který je ze všech stran obklopen vzrostlými stromy, totiž bude přetvořen v soukromé zahrady s navazujícími místy pro setkávání, jako je dětské hřiště, ohniště či pergola s výhledem do údolí Vltavy. Předpokládané dokončení Q2 2017.

Dispozice tohoto bytu v 1. nadzemním podlaží bude tvořena obývacím pokojem s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem do zahrady, dvěma ložnicemi, koupelnou, samostatnou toaletou, komorou a předsíní.
K vysokému standardu vybavení budou patřit vytápěné třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady v dekoru přírodního kamene, bezfalcové dveře, velkoplošná okna, vodovodní baterie v černé či bílé barvě. Zvolit lze také atypické řešení zahrnující kartáčované dřevěné podlahy, kamenné obklady a dlažby, dýhované interiérové dveře s vysokým leskem či vodovodní baterie v měděné barvě. Každý klient může využít 5 hodin konzultace s interiérovými architekty renomovaného londýnského studia Jestico+Whiles, které jsou již zahrnuty v kupní ceně bytu. Více úložného prostoru zajistí individuální sklepní kóje pro každou z jednotek, pro maximální komfort lze dokoupit též garážové či venkovní parkovací stání.

Projekt leží na hraně útesu barrandovského skalního masivu, na nějž navazuje rozlehlé zalesněné území Chuchelského háje. Veškerá občanská vybavenost je přitom na dosah ruky, stejně jako zastávky MHD či napojení na hlavní silniční tahy. 

Koupě nepodléhá dani z nabytí. 
Hrubá podlahová plocha 81,6, čistá podlahová plocha 77,35 m2, terasa 29,5 m2, sklep 2,05 m2, zahrada 103,9 m2.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Terasa
  • Sklep

Specifikace

Plocha terasy: 29,5 m2
Plocha zahrady: 103,9 m2
Plocha sklepu: 2,05 m2
ID zakázky: 25443
Poplatky: bez poplatků
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.