Jeseniova, Praha 3

5+1
527 m2
Info u RK
SVOBODA & WILLIAMS
Poptat nemovitost

Jeseniova
Praha 3

5+1 527 m2
včetně DPH Info u RK
Na Perštýně 362/2, Praha - Staré Město
www.svoboda-williams.com
více »

Svoboda & Williams

+420 724 551 238

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Jedinečný penthouse s úchvatným výhledem na Prahu a celkovou plochou 1 197 m2 včetně zahrady a teras je zosobněním luxusu, okázalosti a komfortu. Byt díky svému exkluzivnímu umístění v nejvyšším podlaží dvou domů, velkorysým dispozicím a špičkovému vybavení připomíná spíše vilu postavenou na střeše jiné budovy. Velký vnitřní bazén s protiproudem, plně automatizované ovládání technologií nebo přímý vstup z výtahu řadí tuto nemovitost obrazně i doslovně na vrchol pražského rezidenčního segmentu.

Byt má k dispozici bohaté příslušenství. Kromě obývacího pokoje, otevřené kuchyně s jídelnou, 2 ložnic a 2 koupelen nabízí také kulečníkový sál, tělocvičnu s posilovnou a vzdušný salonek. Zbytek zázemí tvoří toaleta pro hosty, velká šatna, technická místnost a dostatek úložných prostor. Ať už jste přitom kdekoli, vždy se díky proskleným stěnám můžete těšit panoramatickým výhledům s dominantami Pražského hradu, Strahovského kláštera, Petřína či Vrchu Vítkov. Klidová zóna je obrácena do přilehlého parku.
Opravdová oáza pro relaxaci i zábavu se pak nachází ve druhé úrovni bytu. Zde je umístěno prosklené atrium s bazénem, obklopené profesionálně navrženou a pečlivě pěstěnou zahradou se svěží, bujnou zelení. Stačí se jen usadit v altánku uprostřed, v chladnějším počasí zapálit oheň v krbu a kochat se západem slunce nad Prahou.

Interiér charakterizuje spojení moderních, čistých linií a originálních art deco prvků v podobě restaurovaného dobového nábytku, doplňků a lamp. Vstupní motorizované bezpečnostní dveře jsou ovládány přes čtečku otisků prstů, stejně jako bezpečnostní systém či výtah vedoucí z garáží přímo do bytu. Elektronické je také ovládání žaluzií, závěsů, vytápění, centrálního audiosystému či automatické technologie bazénu.

Byt se nachází v těsném sousedství parku, v lokalitě vzdálené pouhých 15 minut od centra. K penthousu náleží 2+2 parkovací stání v podzemní garáži.

Interiér 527 m2, zahrada a terasy 734 m2, sklep 4 m2.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky Penthouse Jeseniova.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Terasa
  • Garáž
  • Parkování
  • Sklep
  • Bazén

Specifikace

Plocha terasy: 734 m2
Plocha sklepu: 4 m2
ID zakázky: 23291
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.