Krásova 9, Praha 3

5+kk
323 m2
29 000 000 Kč
SVOBODA & WILLIAMS
Poptat nemovitost

Krásova
Praha 3

5+kk 323 m2
včetně DPH za nemovitost 29 000 000 Kč
Na Perštýně 362/2, Praha - Staré Město
www.svoboda-williams.com
více »

Svoboda & Williams

+420 724 551 238

Poptat nemovitost

O nemovitosti

Velkorysý otevřený prostor, kvalitní materiály a nadčasovost, to jsou hlavní charakteristiky moderního mezonetu se střešní terasou z dílny architektky a designérky Barbory Škorpilové, situovaného v 6. a 7.NP rohového domu v blízkosti Mahlerových Sadů na Praze 3.

Otevřená dispozice prvního patra nabízí efektivní a zároveň funkční bydlení. Kuchyň bezprostředně propojená s jídelním prostorem vybízí ke konání společenských událostí či rodinnému stolování. Obývací pokoj je rozdělen na dvě zóny - jedna pro zábavu a sledování TV, druhá pro relaxaci u elegantníholitinového krbu. Na obývací pokoj navazuje prostor s využitím pro hudební salonek, či knihovnu. Toto patro dále nabízí ložnici, momentálně využívanou jako dětský pokoj, hernu, koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. Praktické využití zde našla i velkorysá šatna.

Dřevěné schodiště na železných traverzách zve do galerie druhého patra, kde začíná soukromá část bytu sestávající z hlavní ložnice (s vestavěnými skříněmi) a pracovny. Další místnosti přímo vybízí k regeneraci - řeč je o menším fitness, finské sauně a en-suite koupelně. Dispozici bytu uzavírá střešní terasa.

Masivní dřevěné parkety z exotického dřeva Iroko, původem ze západní Afriky dotváří unikátní charakter bytu. Teplý odstín dřeva tvoří protiklad pro betonovou stěrku a kamenné obklady (pískovec, porfyr). Rukopis Barbory Škorpilové prozrazuje právě experimentace s originálními materiály a důraz na detail. Samozřejmostí jsou ocelové vstupní dveře s nejvyšším stupněm zabezpečení, podlahové vytápění a zabudované chlazení. Vytápění bytu zajišťuje elektrický kotel, spolu s krbem.Cena bytu zahrnuje vestavěné vybavení. 

V pěším dosahu od bytu se nachází několik školek a škol, gymnázium, venkovní posilovna Rajská zahrada, restaurace, kavárny, hudební klub Palác Akropolis a další služby. Tramvajová zastávka se spojením 2 minuty na Hlavní nádraží a 5 minut na Václavské náměstí je pouhé 2 bloky od domu.

Interiér 307,5 m2, terasa přibližně 15 m2.

Kompletní popisek

Vybavení

  • Terasa

Specifikace

ID zakázky: 24835
Poplatky: bez poplatků
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.