Mezonet v Široké, Praha 1

Atypický
239 m2
Info u RK
Sotheby's International Realty
Poptat nemovitost

Mezonet v Široké
Praha 1

Atypický 239 m2
včetně DPH za nemovitost Info u RK
Pařížská 130/26, Praha - Josefov
www.sothebysrealty.cz
více »

Sotheby's International Realty

+420 257 223 376

Poptat nemovitost

O nemovitosti

O NEMOVITOSTI

Kompletně zrekonstruovaný světlý mezonet v 7. a  8. patře secesního činžovního domu v sobě ukrývá perfektní designové zpracování interiéru přední českou designérkou Ivankou Kowalski. Byt nabízí překrásné výhledy a výbornou lokalitu v bezprostřední blízkosti Pařížské ulice a Staroměstského náměstí.
 
Od prvního momentu při vstupu do bytu se před vámi otevře velkorysý prostor, který je řešen jako otevřená společenská část bytu. Minimalistická kuchyň s integrovanou vinotékou, barem, skrytou lednicí i ostatními spotřebiči jakoby nenápadně zapadá do konceptu celého obývací pokoje. Vše je dokonale barevně sladěno do nadčasových neutrálních tónů a vybaveno vestavěnými úložnými prostory s použitím kvalitních materiálů. Vzdušný obývací pokoj s dominantní knihovnou a pohodlnou sedací soupravou je od jídelní části příjemně oddělen centrálně umístěným schodištěm vedoucím do obytného patra. Horní patro nabízí galerii s pracovnou, dvě ložnice, dvě koupelny, šatnu a terasu o rozloze 11 m² s nádhernými výhledy na Staré město. Elegantní zařízení bytu spolu s chytrými ovládacími technologiemi vytváří z bytu unikátní bydlení. Byt byl kompletně rekonstruován v roce 2017 a společné prostory celého domu se budou rekonstruovat v nejbližších měsících. V domě je k dispozici výtah a k parkování je možné využít dlouhodobé pronájmy v garážích pod hotelem Intercontinental.

LOKALITA

Josefov, který býval od středověku Židovským městem, se po asanaci v 19. století proměnil v jednu z nejlepších adres pro prestižní bydlení. V okolí se dochovaly nejvýznamnější židovské památky, například synagoga, starý hřbitov a radnice. Dnešní dominantou Josefova jsou bezesporu ulice Dlouhá a Pařížská s množství značkových obchodů, butiků či populárních barů a restaurací.

 

Kompletní popisek

Specifikace

ID zakázky: 0158
Tyto stránky používají cookies. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.