kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Charisma současné kolekce přírodního linolea Gerflor DLW

Charisma současné kolekce přírodního linolea Gerflor DLW

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Gerflor DLW
Z pohledu designu se může nová kolekce pochlubit 159 barvami, z nichž 63 je zcela nových.

Kromě aktualizace nesmrtelných dezénů typu MarmoretteColorette a Uni Walton v ní můžeme najít i zcela nové dezény, jako je např. Arabesque, připomínající vlny moře z pohledu z výšky nebo kontrastní dezén Flow. Důležitým prvkem nové kolekce je i idea „Mix & Match“, tedy barevné propojení jednotlivých řad s cílem vytvořit jednu velkou „superkolekci“, v jejímž rámci je možné materiály vzájemně kombinovat. 

Druhým klíčovým estetickým prvkem je ultra matný povrch, vytvořený díky nové revoluční povrchové úpravě Neocare. Matný efekt v kombinaci s tradiční dvouvrstvou výrobní technologií eliminuje riziko prorýsování jutového podkladu a také maskuje drobné nepřesnosti podkladu nebo tahy lepidla.

Nová povrchová úprava Neocare nahrazuje dosavadní LPX a PUR povrchy, a kromě matného efektu nabízí bezprecedentní odolnost vůči chemikáliím včetně agresivních saponátů a desinfekcí. Povrch Neocare není konstruován na bázi běžně používaného polyuretanu, proto umožňuje i pro konzervativní uživatele možnost aplikace ochranné emulze (tzv. pastování) i přesto, že ji linoleum s touto úpravou nepotřebuje. Korigován byl i poměr použitých přírodních surovin, které tvoří 98 % výrobku (lněný olej, dřevní moučka, pryskyřice, vápenec atd.). Výsledkem je větší podíl rychle obnovitelných přírodních surovin a vyšší elasticita linolea Gerflor DLW.

Díky úpravám ve výrobních procesech se společnosti Gerflor podařilo získat prestižní certifikát Carbon Neutral, který potvrzuje, že výroba přírodního linolea Gerflor DLW nezvyšuje produkci CO2 v rámci části životního cyklu výrobku od získání (růstu) surovin až po konec výrobního procesu.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Gerflor DLW

Linoleum Gerflor DLW je podlahovou krytinou, která i díky svým surovinám představuje výjimečný materiál, vysoce šetrný k životnímu prostředí. Linoleum neobsahuje PVC ani změkčovadla, je příjemně teplé a díky lněnému oleji i přírodně antibakteriální.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Gerflor DLW

Linoleum Gerflor DLW je odolné vůči skvrnám, olejům a tukům, extrémně odolává zátěži, vysoké intenzitě pohybu osob i mechanickému zatížení. Navíc je extrémně trvanlivé, odolává vyblednutí a snadno se udržuje.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Gerflor DLW

Přírodní linoleum Gerflor DLW podporuje udržitelnost a kreativitu v architektuře.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky