kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Na trh přichází kolekce GROHE SPA: Poznejte léčivou sílu vody

Na trh přichází kolekce GROHE SPA: Poznejte léčivou sílu vody

GROHE
Foto: GROHE
Společnost GROHE, přední světová značka kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, se řídí přesvědčením, že voda je zdrojem životní energie. Proto se rozhodla oživit svou kolekci GROHE SPA.

Slovo SPA pochází z prvních písmen latinského výrazu „Salus Per Aquam“, který by se dal přeložit jako „voda zdrojem zdraví“. A to je základní stavební kámen kolekce GROHE SPA. Přeměna koupelny v domácí wellness není jen o používání jednotlivých produktů, ale o vytváření zážitků, které zahrnují pozitivní účinky vody na tělo a mysl. Kolekce GROHE SPA se skládá z exkluzivních produktů, které vytváří jedinečné koupelnové prostory umožňující svým uživatelům ponořit se do podmanivých vodních rituálů.

GROHE
Foto: GROHE

Rozsáhlé portfolio GROHE SPA sahá od propracovaných kolekcí vodovodních baterií přes přizpůsobitelné stropní sprchy a krásnou sanitární keramiku až po doplňky. GROHE SPA nově definuje možnosti v oblasti designu, technologií a precizního zpracování. Zákazníci, kteří chtějí do svých domácích wellness vnést nový, na míru šitý druh luxusu, pocítí vášeň GROHE pro vodu v každém detailu této jedinečné kolekce.

GROHE
Foto: GROHE

Exkluzivita: Mistrovská díla pro výjimečné projekty

S kolekcí GROHE SPA mají nyní architekti, designéři a projektanti možnost vybírat z pečlivě sestaveného portfolia koupelnových produktů, které se přizpůsobí potřebám zákazníků a jejich osobnímu vkusu. Zejména řady GROHE Atrio a Allure Brilliant Private Collections nabízejí zákazníkům výběr z různých barev, materiálů, povrchových úprav a rukojetí, díky kterým bude jejich koupelna skutečně jedinečná.

GROHE
Foto: GROHE

Aby si zákazníci mohli vychutnat autentický vzhled mramoru s vysoce kvalitní povrchovou úpravou, spolupracuje společnost GROHE s Caesarstone, světovým průkopníkem prémiových povrchů pracovních desek vyrobených z křemene. Společnost Caesarstone má dlouholetou pověst výrobce špičkových povrchů, které se používají v nejexkluzivnějších obytných a komerčních budovách po celém světě. Rukojeti vyrobené ve spolupráci s Caesarstone jsou k dispozici u řady GROHE SPA Private Collections.

GROHE
Foto: GROHE

Díky stropním sprchovým modulům GROHE SPA Aqua Rainshower lze zážitek ze sprchování přizpůsobit osobním preferencím uživatele. Vznikají tak jedinečné prostory, které vynikají a nesou podpis designéra.

GROHE
Foto: GROHE

Představení GROHE SPA na milánském Design Weeku

Architekti a designéři mohli produkty GROHE SPA poznat na vlastní kůži na milánském Design Weeku, který se konal od 18. do 23. dubna 2023. Kolekce GROHE SPA se prezentovala oslavou vášně pro vodu – prostřednictvím instalace na vodní hladině navržené designérským týmem, která odrážela úchvatnou architekturu jednoho z nejprestižnějších uměleckých muzeí na světě, Pinacoteca di Brera, a zároveň vyjadřovala motto podznačky GROHE SPA, kterým je „voda zdrojem zdraví“. Expozice se skládala ze čtyř výjimečných instalací ve tvaru kostky zasazených do prostoru, přičemž každá z nich reprezentovala jeden unikátní produkt – revoluční baterie vyrobené 3D tiskem z kovu, exkluzivní kolekce Atrio a Allure Brilliant Private Collections, úchvatné povrchové úpravy GROHE Colors a modulární sprchová řešení představená formou vícesmyslového zážitku.

GROHE SPA
Foto: GROHE

Další podrobnosti o GROHE SPA naleznete na webu grohespa.com.

GROHE
Foto: GROHE

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky