kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Novou definicí pro venkovní bydlení je nyní Amani, kterou uvedla na mezinárodní trh společnost Renson

Novou definicí pro venkovní bydlení je nyní Amani, kterou uvedla na mezinárodní trh společnost Renson

Novou definicí pro venkovní bydlení je nyní Amani, kterou uvedla na mezinároní trh společnost Renson

Čistý komfort, architektonický design a inovativní technika: Amani je navržena srdcem. Odvažte se myslet jinak. Na míru šitá směs luxusu a klidu, která vám nabízí pohlcující prostor pro odpočinek a užívání si venkovního života … jakkoliv a kdykoliv budete chtít. 

S Amani posouvá společnost Renson venkovní bydlení na novou úroveň, která se promítá do moderního designu a nekonečné personalizace. Jako jedinečný venkovní prostor vám Amani poskytne klid, který jste hledali. Užijte si harmonické venkovní bydlení naplno. 

Modulární platforma Amani vám dává maximální tvůrčí svobodu a nekonečné možnosti přizpůsobení při konfiguraci dokonalého venkovního obytného prostoru pro vašeho klienta. Posunutí sloupů z rohů, přidání velkých přesahů jako stříšek nebo začlenění až čtyř výplní na každé straně? To všechno je výsledkem inovativního inženýrství již od roku 1909. 

Novou definicí pro venkovní bydlení je nyní Amani, kterou uvedla na mezinároní trh společnost Renson

Architektonická přitažlivost, svobodná volba i snadná instalace. Každý aspekt vývoje byl vyladěn k naprosté dokonalosti. Protože na detailu záleží. Ne náhodou byla Amani oceněna cenou Red Dot Award 2023. Porota ocenila nejden modulární koncept, ale i tvůrčí design a výrobní proces.

Vytvořte si svůj osobní prostor pro odpočinek. Amani je špičkový venkovní obytný prostor, který můžete přizpůsobit potřebám každého ze svých klientů. Vyberte si, kam umístíte sloupy, a přidejte přesahy jako stylové slunolamy. Pohrajte si s tvary, liniemi a strukturami. Odvažte se myslet jinak. Koneckonců k tomu je Amani určena. Speciálně vyvinutá konstrukce umožňuje kombinovat až čtyři různé výplně k uzavření každé strany. Vybírejte a kombinujte, abyste vytvořili dokonalý venkovní obytný prostor. Díky intuitivnímu 3D konfigurátoru to zvládnete snadno i sami. 

Novou definicí pro venkovní bydlení je nyní Amani, kterou uvedla na mezinároní trh společnost Renson

Libovolná konfigurace Amani je při výrobě připravena s maximálním ohledem k následné montáži. Doba montáže se díky tomu minimalizuje a šetří se tolik cenný čas montáže v místě instalace. S využitím známých montážních technik a základních nástrojů je to dokonalý způsob, jak obohatit váš sortiment venkovního bydlení o jedinečný design. Střešní lamely jsou zajištěny pro ještě lepší odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a sloupy jsou standardně dodávány v zesíleném provedení pro více architektonických možností a stálé řešení.

Dokonalé místo k odpočinku, jedinečný design a důkladné technické řešení jsou zde na prvním místě. Přesto jsou nakonec pouhými stavebními kameny, které umožňují užívat si venku harmonické pohodlí interiéru. Amani. Rafinovanější, dokonalejší a multifunkčnější, než jste si kdy dokázali představit. Připravena pro vaše klienty, aby objevili a prozkoumali jeho plný potenciál. 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky