kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Posaďte se prosím

Posaďte se prosím

Hradec Králové, Opava, Luhačovice, Zlín nebo Bystřice pod Hostýnem, tahle města patří do rodokmenu českého sedacího nábytku se skvělým designem i výbornou kvalitou zpracování.

V přebytku zahraničních značek můžeme pozapomínat na české výrobky, které si zcela jistě zaslouží pozornost. Symbolizují kreativitu a vizionářství českých designérů i ambice a schopnosti našich výrobců. Řada vsadila právě na spolupráci s předními i začínajícími osobnostmi domácího designu.

Na jejich výrobcích i úspěchu lze vidět, že to je dobrá strategie, která jim právem zajistila pevnou pozici v kontextu evropské produkce.

Slide kolekce

Vytvoření venkovního obývacího prostoru je skvělým způsobem, jak si rozšířit interiér. Dongo je naší doposud nejuniverzálnější modulární sedačkou nabízející nekonečné možnosti uspořádání. Sedačka se skládá z několika modulů, které do sebe lehce zapadají, dají se snadno oddělit a znovu uspořádat, tak aby si každý mohl zařídit svůj venkovní prostor podle svých představ.

Kolekce Slide | Design Lucie Koldová

Sedačka Slide je inspirovaná tradičním klubovým křeslem. Klasická forma je však ozvláštněna jemným, ale přesto výrazným prvkem vystupující kovové konstrukce tvořící záda a boční opěrky. Na první pohled velkorysé proporce a smyslná elegance tvarů vyvolávají dojem intimity a bezpečí.
 Všechny tři prvky kolekce – jídelní židle, klubové křeslo a dvoumístné sofa, jsou neobvyklé svým velkorysým polstrováním, které je vsazeno do konstrukce po celé její délce a vytváří tak kompaktní a komfortní tvar, poskytující tělu příjemný pocit při sezení.

Seaside sofa

Kolekce Seaside Sofa je ukázkou důvtipného a jedinečného designu, precizní technologie a řemeslné kvality. Skvěle se uplatní v soukromých interiérech, kde svým majitelům zpříjemní každodenní rutinu špetkou hravé exotiky.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky