kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » RIM CZ pořádá golfový turnaj pro architekty

RIM CZ pořádá golfový turnaj pro architekty

sedací nábytek
Foto: RIM CZ
Sedací nábytek Rim je nedílnou součástí kanceláří v České republice i zbytku světa. Společnost Rim dnes ze Zlínského kraje vyváží 150 tisíc židlí ročně na všechny kontinenty. Jedním z klíčů k úspěšnému podnikání jsou pro firmu vztahy uvnitř i vně firmy. Pro své obchodní partnery proto Rim pravidelně pořádá různé eventy společenského i sportovního charakteru. Novinkou tohoto roku je organizace prvního ročníku golfového turnaje pro architekty.

Golfový turnaj českých architektů a partnerů

Na Slovensku má golfový turnaj architektů za sebou už deset úspěšných ročníků, a to firmu RIM CZ inspirovalo k tomu, aby tuto událost připravila i pro česko-slovenské architekty a partnery. Turnaj se uskuteční v Brně (Golf Resort Kaskáda) v termínu 7. června 2023. Pokud patříte mezi golfové hráče a architekty zároveň, přihlaste se na odkaze zde. Kapacita turnaje je omezená, proto s registrací neváhejte.

O společnosti RIM CZ

Zakladatelé RIM CZ Milan Nagy a Rudolf Fukal se poznali v letecké výrobě a po revoluci oba cítili touhu věnovat se vlastnímu podnikání. Za celým rozjezdem firmy byla ale spíše náhoda než promyšlený plán. Milan Nagy sháněl židli k pracovnímu stolu pro svoji manželku. Neuspokojivý výběr a malá nabídka na trhu oba zakladatele dohnala až ke společnému rozhodnutí pustit se do výroby sami. V roce 1991 tak vznikl první prototyp podle inspirace z tehdy populárního časopisu Urob si sám. Tuto dobu dnes připomíná už jen první prototyp vystavený v sídle společnosti – garáž dávno nahradily vlastní výrobní haly a z jedné židle je 150 tisíc židlí ročně.

sedací nábytek
Foto: RIM CZ

Z Tlumačova do padesáti zemí světa

K dnešnímu dni putovalo do světa z výroby v Tlumačově přes 1,5 milionu židlí. Usedají na ně lidé po celé Evropě, ale například i v Tanzanii či na Mauriciu. Klíčové je v tomto směru obchodní zastoupení, o které se stará přes 500 dealerů. Showroomy má značka kromě Prahy, Brna a Otrokovic i v Londýně, Budapešti nebo Vídni.

Hranice Zlínského kraje překračuje firma i řadou spoluprací se světovými designéry. Za ty v minulosti získala i několik mezinárodních ocenění, ať už jde o Red Dot, German Design Award či ocenění Good Design. Kolekce Muuna od designérů Massima Costaglii a Giulia Mazzantiho se stala absolutním vítězem ceny Nábytek roku 2021 vyhlašované Asociací českých nábytkářů.

sedací nábytek
Foto: RIM CZ

Produktové portfolio

Nabízený sortiment firmy se přizpůsobuje změnám, které na pracovištích probíhají. Proto v portfoliu firmy přibývají v posledních letech ke kancelářským židlím také kolekce soft seatingu – od sedaček a křesel až po taburety. Co zůstává stejné, je důraz na ergonomii, design a dlouhou životnost.

sedací nábytek
Foto: RIM CZ

Inovace jako cesta

Vlastní technologie a kontrola nad celým procesem od návrhu až po sériovou výrobu otevírá prostor pro inovace. Největší posun je možné sledovat ve výrobě jako takové – stále ve větší míře se v ní uplatňuje automatizace a robotizace. Společnost je tak připravena na další růst a chystá například expanzi na severoamerický trh. V plánu je také další rozšiřování produktových řad – v letošním roce firma uvede například novou prémiovou ergonomickou židli Space od britského designéra Robina Platta nebo kolekci židlí Lambda od českého designérského dua Vrtiška & Žák. „Našim cílem je přetvářet kanceláře v místa, kde se budete cítit dobře,“ shrnuje výkonný ředitel firmy Martin Dorotík.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky