kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Svoboda volby: Kolekce Grohe Colors

Svoboda volby: Kolekce Grohe Colors

Zdroj/foto: Archiv
Barvy nejsou v interiérovém designu pouhým módním výstřelkem. Umožňují nám vyjádřit náš osobní vkus, a navíc mají zásadní vliv na náš každodenní život. Některé barvy vás dovedou nabít energií a jiné zase uklidnit – to platí zejména v koupelně. Dobře navržená koupelna zaujme nejen svým krásným, sladěným vzhledem, ale má také mnoho praktických vlastností. Pečlivě vybraná kombinace barev a materiálů vodovodních baterií, sanitární keramiky a doplňků vytváří dohromady místo, kde si můžete odpočinout od každodenních starostí.

Vše je o detailech

Úchvatná povrchová úprava PVD dodává všem výrobkům GROHE, od baterií po splachovací tlačítka, neodolatelný a dlouhotrvající lesk. Jedinečné řemeslné zpracování je patrné z každé vrstvy. Proces PVD dosahuje až šestinásobné přilnavosti jednotlivých povrchových vrstev. Díky tomu jsou všechny naše vodovodní baterie mimořádně odolné vůči korozi i hrubšímu zacházení. To zaručuje, že si zákazníci mohou užívat prémiového výkonu našich špičkových vodovodních baterií mnoho desítek let. Objevte barevné varianty z pestré kolekce GROHE Colors.

Supersteel: Smysl pro luxus

Prostřednictvím této kartáčované povrchové úpravy, která se skvěle hodí nejen k oceli, ale také světlému mramoru, betonu nebo středně tmavému dřevu, dosáhnete vysoce luxusního dojmu.

Zdroj/foto: Se souhlasem GROHE

Nikl: Přírodní styl plný harmonie

Niklová povrchová úprava najde své místo především v koupelnách, ve kterých se spojují kvalitní technologie s organickými prvky, aby společně vytvořily minimalistický, avšak přirozeně působící prostor. Nejlépe vypadá v kombinaci s kameny, světlým betonem nebo mramorem.

Zdroj/foto: Se souhlasem GROHE

Warm Sunset: Hřejivý dotek luxusu

Hřejivý dotek luxusu pro všechny milovníky osobitého designu. Barevné provedení Warm Sunset se stane třešničkou na dortu všech netypických koupelen a dodá jim výjimečnou atmosféru. Hodí se například k tmavým kamenům, mramoru nebo betonu.

Zdroj/foto: Se souhlasem GROHE

Hard Graphite: Urbanistický, dynamický styl

Toto barevné provedení je vhodné pro elegantní doplnění čistě bílého prostoru, nebo naopak jako nenápadný doplněk barevně precizně sladěných koupelen. Dobře doplňuje především subtilnější materiály, jakými jsou například beton nebo světlé dřevo.

Zdroj/foto: Se souhlasem GROHE

Cool Sunrise: Opravdový unikát

Povrchová úprava Cool Sunrise je skutečně jedinečná. Její oslnivý lesk evokuje sofistikovaný a tradiční luxus, zatímco pokud zvolíte matnou verzi, prozáří vaší koupelnu moderním stylem s nádechem nostalgie. Kombinujte s tmavými, světlými nebo čistě bílými interiérovými prvky.

Zdroj/foto: Se souhlasem GROHE

Grohe Essence

Pestrá škála prémiových produktů, které vás zaujmou svým moderním a elegantním designem – to je filozofie řady Essence. Nechte se inspirovat dvěma vysoce kvalitními povrchovými úpravami řady Essence – tradiční elegance zářivě lesklých povrchů a moderní čistoty povrchů broušených.

Zdroj/foto: Se souhlasem GROHE

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky