kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Unikátní koncept vybavování interiéru nábytkem v LAGO showhouse Praha

Unikátní koncept vybavování interiéru nábytkem v LAGO showhouse Praha

LAGO showhouse Praha
Foto: LAGO
České zastoupení italského výrobce designového nábytku představuje v LAGO showhouse Praha unikátní koncept pro vybavování interiérů nábytkem.

Od benátských kostelů k moderním interiérům

Kořeny společnosti LAGO sahají až do konce 19. století, kdy zakladatel Policarpo Lago zahájil činnost vyráběním nábytku pro kostely a panské domy v Benátkách. Dnes se společnost LAGO řadí k předním italským výrobcům designového nábytku, avšak původní zakladatelova touha po dokonalosti a vášeň pro detail jsou zde stále přítomny. Společnost LAGO je  známá spojováním dovedností starých mistrů truhlářského řemesla s moderními technologiemi. Tradiční materiály, jako je dřevo, sklo nebo kov, zpracovává s vysokým podílem ruční práce, ale pokud je to ku prospěchu estetice a užitné hodnotě produktu, využívá i technologie a materiály velmi inovativní. Například stůl Air nebo postel Fluttua jsou dnes již ikonami interiérového designu.

LAGO showhouse Praha
Foto: LAGO

Hlavním protagonistou jste vy

V posledních letech společnost LAGO budí pozornost unikátním konceptem, který vrací člověka/uživatele do centra dění. Vytváření designu podle tohoto konceptu znamená v „malém“ měřítku navrhovat produkt a přitom již ve „velkém“ měřítku vědět, jak poslouží celku. Spíše než strnulé kusy nábytku LAGO nabízí „abecedu“, kterou každý může použít k napsání příběhu svého domova. Produkt není neměnný, ba právě naopak je připraven k dialogu s uživatelem. Takřka nekonečná paleta barev, tvarů a materiálů je k dispozici specifickému vkusu a potřebám každého uživatele. Vzniká tak něco velmi vzácného: každý interiér vybavený nábytkem LAGO je naprosto osobitý a originální.

LAGO showhouse Praha
Foto: LAGO

LAGO showhouse Praha

Nábytkem LAGO je možné vybavit každou místnost v domě. Proto je tradiční showhroom, který obvykle bývá zaměřen na ukázku co nejširšího vzorku produkce, nahrazen konceptem „showhouse”, jehož účelem je představení všech produktů v přirozeném prostředí. Jedná se o nově postavenou vilu, která, jakkoliv je navržena a postavena k bydlení, slouží výhradně k prezentaci. V hlavním obytném podlaží LAGO showhouse Praha se nachází kuchyně, jídelna, obývák, ložnice, koupelna a šatna, přičemž všechny části interiéru jsou vybaveny nábytkem LAGO v navazujícím barevném, tvarovém a materiálovém provedení. Každý, kdo LAGO showhouse navštíví, silně a přitom naprosto přirozeně vnímá, jak na něj takto vybavený interiér působí.

LAGO showhouse Praha
Foto: LAGO

Obklopeni jenom mraky a sluncem

Charakteristickým znakem nábytku LAGO je lehkost a vzdušnost. V LAGO showhouse Praha nejsou místnosti odděleny stěnami nýbrž nábytkem, který je umí nahradit, prosklená fasáda je zdrojem záplavy denního světla. Prostor je naplněn atmosférou svobody a optimismu, kterou v uzavření mezi čtyřmi stěnami není možné zažít.

LAGO showhouse Praha
Foto: LAGO

LAGO showhouse Praha je závanem svěžího vzduchu v relativně konzervativním prostředí prezentace nábytku a interiérového designu. Vilu může každý po předchozí dohodě kdykoliv navštívit. Nábytek LAGO je dodáván včetně kompletních služeb od profesionálního návrhu až po odbornou instalaci. Více informací o LAGO showhouse Praha najdete na www.lago.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky