kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Vchodový systém LIBERTY sjednocuje a kultivuje vchod do domu

Vchodový systém LIBERTY sjednocuje a kultivuje vchod do domu

Liberty
Foto: JAP FUTURE
Každý nový úspěšný produkt má mít v sobě kus geniality. Může se o tom určitě diskutovat, ale pokud by ji neměl, tak proč vlastně vznikl? Thomas Alva Edison, známý fyzik a vynálezce, pronesl: „Genialita je jedno procento inspirace a devadesát devět procent potu.“ Bereme-li genialitu optikou tohoto citátu, pak představení novinky – vchodového systému LIBERTY od české firmy JAP FUTURE, může proběhnout bez sebemenšího ostychu.
dům
Foto: JAP FUTURE

Do plotu jsou zakomponovány různé moduly vchodového systému LIBERTY. První zleva jsou dva moduly CLEANNY vedle sebe, používají se pro estetické a praktické uložení nádob na odpad, následuje branka GATIE a sloupek RINGIE, na kterém je umístěna poštovní schránka a příprava na instalaci zvonku. Velká číslice 5, to je SIGNIE, designové provedení čísla popisného. zdroj: JAP FUTURE

Ambicí unikátního vchodového systému LIBERTY, a to i v celoevropském měřítku, je vstřícnost k požadavkům architektů i konečných zákazníků. Toto komplexní řešení spojuje hned několik funkcí spjatých s užíváním domu. Vyzdvihnout zaslouží box na ukládání balíků bez přítomnosti majitele nemovitosti. Systém dále řeší poštovní schránku, branku, kryt na popelnice, na elektrický nebo plynový rozvaděč, číslo popisné a přípravu na zvonek a vchodovou skrytou kameru.

Liberty
Foto: JAP FUTURE

Modul, který umí ušetřit váš čas, je FULL – box na ukládání balíků. Nevadí, že nejste doma, stačí dát doručovací firmě kód a o víc se nemusíte starat. Modul disponuje poštovní schránkou, číslem popisným a přípravou na zvonek a vchodovou skrytou kameru.                                                                                      

Cleanny
Foto: JAP FUTURE

Detail modulu CLEANNY, který umožňuje, vedle praktického a estetického uložení nádoby na odpad, i její jednoduchou manipulaci.

Vchodový systém LIBERTY vyniká bezbřehou variabilitou a přizpůsobivostí v mnoha ohledech. Obsahuje celkem deset modulů CLEANNY, PACK/MESSENGER, RINGIE, FULL, SHIELD, ROOFY, GATIE, ENERGY, SIGNIE a LABEL. Všechny jsou v jednotném designovém provedení a je možné je vyrobit ve více rozměrech. Moduly lze využít nezávisle na sobě nebo libovolně kombinovat podle individuálních potřeb dané stavby. Začlenění do prostoru je také volitelné, moduly mohou být umístěny solitérně a také jako součást oplocení.

Liberty
Foto: JAP FUTURE

Modul ROOFY obsahuje různé komponenty – číslo popisné, poštovní schránku a přípravu na zvonek. Je doplněn stříškou, takže jeho umístění je možné pouze u domu, kde vypadá moc hezky, a navíc vám poskytne ochranu před nevlídným počasím.                                     

„Celkový vývoj této novinky stál opravdu hodně potu,“ připomíná jednatel společnosti JAP FUTURE PaedDr. Petr Paksi DBA a dodává: „Jsme nabiti očekáváním, zda v systému LIBERTY najdou odborníci nejen potřebný kousek inspirace, ale i svobody pro svoji kreativní práci. Je skutečně unikátní především svojí komplexností. Věříme, že uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Vchodový systém LIBERTY byl prezentován jako novinka na loňském veletrhu For Arch a získal ocenění Grand Prix za nejlepší výrobek. Jsme z toho opravdu nadšeni!“

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky