kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » ARCHITECT+ » Vinylové dílce Gerflor CREATION: Spojení kvality i trendů

Vinylové dílce Gerflor CREATION: Spojení kvality i trendů

Zdroj/foto: Se souhlasem Gerflor
V kolekci vinylových dílců CREATION od společnosti Gerflor dokázal francouzský výrobce dokonale spojit současné designové trendy a parametry produktu. Kolekce Creation 30 a Creation 55 obsahují 265 kombinací se škálou přesahující 80 dekorů se zkosenou hranou. Další novinkou je možnost objednání originální lišty přesně odpovídající jednotlivým dezénům.

Zámkové vinylové dílce CREATION CLIC 30 a 55 mají renomované zámkové provedení. To se vyznačuje velmi vysokou pevností spoje a současně rychlou a jednoduchou instalací. Další obrovskou devízou tohoto zámku je snadná výměna dílce přímo v ploše v případě poškození, bez nutnosti rozebírat celou podlahovou plochu. Jednoduchou údržbu zajišťuje PUR+ ochranná vrstva.

CREATION 30 je základní kolekce lepených vinylových dílců určených především pro bytové využití s tloušťkou 2 mm a nášlapnou vrstvou 0,3 mm a užitnou třídou 31. Mimo to je ideální také pro rekonstrukce nebo výstavbu hotelů. Zde je tato podlahovina využívána nejvíce do pokojů.

CREATION 30 CLIC má nové parametry: 4,5mm tloušťka a nášlapná vrstva 0,4 mm posunují tuto krytinu do užitné třídy 32. V roce 2020 došlo také k renovaci CLIC zámku. Kolekce obsahuje rozšířenou paletu dekorů se zkosenými hranami. 

CREATION 55 je kolekce lepených vinylových dílců určených pro více zatěžované komerční prostory. Tloušťka 2,5 mm, nášlapná vrstva 0,55 mm a celková kompozice zařazují tento produkt do kategorie 33/42. S ohledem na barevnou škálu a exkluzivní edici některých barevných provedení je však také častou volbou pro bytové využití.

CREATION 55 CLIC je velmi oblíbená kolekce zámkových vinylových dílců s tloušťkou 5 mm, nášlapnou vrstvou 0,55 mm, vhodná i do více zatěžovaných komerčních prostor s užitnou třídou 33/42. V roce 2020 došlo také k renovaci CLIC zámku.

CREATION 70 je třešničkou na dortu nabídky LVT od firmy Gerflor. Po úspěšné aktualizaci řad pro bytovou zátěž Creation 30 a běžnou komerční zátěž Creation 55 se dočkala aktualizace i nejvyšší specifikace Creation 70, určená i pro vysoce zatěžované komerční prostory. Tato inovovaná kolekce nabízí tzv. XL formáty, které u dřevodekorů dosahují rozměru až 230 x 1500 mm a u minerálních dekorů až 914 x 914 mm. Gerflor rovněž vsadil na detaily v podobě moderní matné povrchové úpravy, díky které se LVT Gerflor definitivně zbavily „plastového“ vzhledu. Současně nabídl i nový standard bezpečnosti v podobě třídy kluznosti R10 pro celou kolekci Creation 70.

Zdroj/foto: Se souhlasem Gerflor

Technologie zdvojeného jádra dělá z vinylových dílců Gerflor to nejlepší na trhu vinylových podlah. Díky kombinaci pružné vrstvy a rigidní vrstvy v jádru podlahy si můžete dopřát komfortní chůzi a současně se spolehnout na vynikající užitné vlastnosti podlahy. Inovovaný vertikální zámek CLIC umožňuje rychlou a snadnou pokládku bez lepení. Zámkové dílce Gerflor CREATION 30 CLIC můžete například pokládat přímo na dlažbu se spárami do 4 mm.

Zdroj/foto: Se souhlasem Gerflor

Akustické podložky, které jsou dostupné jakožto doplněk pro řadu CREATION, zvyšují kročejovou neprůzvučnost na 15 až 19 dB. Samozřejmě při zachování vysoké odolnosti vůči poškození a snadné údržby.

Zdroj/foto: Se souhlasem Gerflor

Povrch vinylových dílců CREATION je ošetřen povrchovou úpravou PUR+ MATT, která podtrhuje aktuální trend matných podlah a usnadňuje údržbu podlah. Čirá nášlapná vrstva dává vyniknout kresbě desénů i barevnosti dekorů.

Zdroj/foto: Se souhlasem Gerflor

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky