kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » ALUKOV: Relaxujte díky dokonalým pergolám a bazénovému krytí

ALUKOV: Relaxujte díky dokonalým pergolám a bazénovému krytí

Alukov
Foto: Alukov
Plnou pohodu ve svém domově si dopřejete s exkluzivním bazénovým zastřešením nebo bioklimatickou pergolou v zahradě nebo na terase. Řekneme vám proč.

Jsou totiž tichými svědky a součástí vašich domácích událostí. Kdykoli připraveni poskytnout vám bezpečí, potěšení, umocnit design terasy i zahrady a spolehlivě po dlouhá léta bezstarostně fungovat. Milovníci léta, grilování a útulného pobytu na terasách nebo v zahradě ocení množství výhod a doplňků, kterými jsou bioklimatické pergoly vybaveny. 

Účinné slunolamy a protisluneční clony i funkční odvětrávání vám zajistí optimální bio klima, které si můžete dle svých potřeb individuálně regulovat. Elektrický rozsuv střechy pro rychlou výměnu vzduchu a LED osvětlení pro pobyt v nočních hodinách jsou ve výbavě dnes již standardem. Skutečný odpočinek pod pergolou v pohodlí domova, a přesto v těsné blízkosti vaší zahrady je prostě nenahraditelný.

Alukov
Foto: Alukov

Antracitová barva pergoly podtrhne design zahrady nebo domu a vaše návštěva bude okouzlena. Pokud chcete strávit již letošní podzim v příjemném interiéru nové pergoly, máte nyní nejvyšší čas na výběr a objednání. Společnost ALUKOV má více než 25leté zkušenosti s jejich výrobou a montáží.  

Alukov
Foto: Alukov

K zahradní kultuře dnes patří také bazén. Jeho údržbu vám usnadní funkční a designové zastřešení. Při současných technologických možnostech to již nemusí být trpěná obluda na zahradě, ale elegantní a nadčasová ochrana vašeho bazénu, zvláště, pokud nejste zrovna doma.

Hlavními atributy moderních bazénových zastřešení jsou nadčasový design, spolehlivá pojezdová mechanika s lehkým posunem jednotlivých částí, ošetření polykarbonátových výplní špičkovou nanotechnologií, režim AIR FRESH – systém proti přehřívání vody v bazénu, zachování bezbariérového přístupu k bazénu a také například elektrický posun.

Ultra nízká bazénová zastřešení můžeme s lehkou nadsázkou označit jako neviditelná, protože téměř kopírují povrch podél bazénu. Neruší pohled na zahradu a dokonale splynou s okolím. Naopak velká podchozí zastřešení se stávají součástí architektury domu a tvoří jeho přirozenou součást.

Alukov
Foto: Alukov

Všechny tyto atributy dokázala do zastřešení sloučit a zapracovat společnost ALUKOV. Ve vlastních prostorách vyráběná zastřešení následně montuje po celé ČR, ale také po celé Evropě i v zámoří. A všechna jsou vyráběná na míru.  Schopnost zastřešení od ALUKOVu odolat silnému větru je garantována zátěžovými testy renomovaným francouzským institutem. 

Alukov
Foto: Alukov

Sdržba a profesionální servis vás také jistě potěší. Nyní je ten správný čas, přijít si vybrat nejen pergolu, ale také své bazénové zastřešení. Více na ALUKOV.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky