kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Beton v interiéru

Beton v interiéru

Na první pohled nedokončené stavební práce, na ten druhý originální doplněk moderního interiéru. Betonové stěny, příčky, podlahy, schodiště, konferenční stolky nebo další doplňky dnes zdobí mnoho domácností. Pokud vás lákají interiéry s lehce industriálním nádechem, betonové prvky si v bydlení zamilujete. Při vhodném použití se navíc nemusíte bát, že by interiér působil chladně, neosobně nebo snad neútulně.

Vyzkoušejte si beton nanečisto

Pokud se vám beton zalíbil, nemusíte hned sundávat omítku nebo podlahy a nahrazovat je betonovou stěrkou. Na trhu najdete i celou řadu tapet a fólií, které jsou téměř k nerozeznání od originálu. Ozdobit jimi můžete nejen zdi, ale třeba i dvířka skříněk nebo desky stolů. Důležité je beton doplnit vhodně vybraným stylem dekorací. Když se vám beton po této jednoduché zkoušce zalíbí a budete ho chtít se vším všudy, můžete se pustit do skutečné rekonstrukce.

Není třeba začínat ve velkém

Kromě zkoušky nanečisto potom můžete beton vnést do svých domácností i v mnohem menším měřítku. K dispozici jsou betonové doplňky, které budou dobře fungovat v každém moderním interiéru. Sáhnout můžete po květináčích, mísách, svícnech, lampách, stropním osvětlení, nejrůznějších soškách nebo třeba doplňcích do koupelny. Postupně můžete přidat i nějaký ten kus nábytku. Zajímavou volbou mohou být třeba noční stolky, police, odkládací stolek do obývacího pokoje nebo rovnou jídelní stůl.

Beton zjemníte nejen dřevem, ale také doplňky

Ani v případě větších betonových ploch se nemusíte bát, že by vaše bydlení působilo neútulně. Stačí jen vědět, jak beton „zjemnit“. Použít můžete třeba dřevo, které do interiéru vnese o něco hřejivější atmosféru. Hodit se potom budou i koberce, závěsy a také nejrůznější doplňky. Pokud sáhnete po obrazu na stěnu, polštářcích na pohovku a přidáte pár květináčů a svíček, vytvoříte si příjemně útulné bydlení. Samotný beton navíc nemusí mít jen tu dobře známou šedou podobu. Díky nejrůznějším úpravám je možné měnit nejen strukturu, ale rovnou i barevnost. Po přidání hnědých pigmentů na první pohled chladný beton získá o poznání teplejší nádech.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky