kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Chytrá řešení pro rušná pracoviště: Mobilní akustické místnosti podpoří efektivitu zaměstnanců

Chytrá řešení pro rušná pracoviště: Mobilní akustické místnosti podpoří efektivitu zaměstnanců

kancelář
Foto: SilentLab
Dobře ví, jak chránit obchodní tajemství. Svou dokonalou technologií moderní akustiky dokáže zajistit maximální soukromí. Žádný hluk z ní neproniká ven, žádný ani dovnitř. Řeč je o mobilní akustické místnosti MICROOFFICE®, která umí plnit přání té nejnáročnější byznysové klientely a poskytne komfort i pro utajená jednání.

Po pandemii se sice řada lidí vrátila zpět do práce, radikálně se ale změnil jejich pohled na pracovní prostředí. Vyžadují klid, soukromí a zároveň chtějí častěji relaxovat. To samé požadují i pro své prezenční i on-line schůzky. Potvrzují to i celosvětové studie, podle nichž zvyšuje klidné a nerušené prostředí efektivitu práce až o deset procent.

Řešení nabízí akustické zasedací místnosti z řady MICROOFFICE®. Autorem tohoto unikátního konceptu je česká firma SilentLab, která se za posledních sedm let stala globálním lídrem mezi producenty interiérového akustického designu. Není náhodou, že SilentLab loni vyhrál v americkém Chicagu se svou wellbeingovou zasedací místností MICROOFFICE® REALM světovou cenu The Best of NeoCon. Letos v červnu na prestižní americký veletrh NeoCon míří opět a bude se ucházet o ta nejvyšší ocenění.

kancelář
Foto: SilentLab

Oáza ticha, klidu a soukromí

MICROOFFICE® myslí především na jedince a jeho individuální potřeby. Prosklené stěny tichých zón dávají pocit otevřeného prostoru a některé mají k dispozici i prosklený strop. Zejména náročné byznysové či právnické klientele poskytne nerušené útočiště pro důležité schůzky mezi „čtyřma očima” luxusní MICROOFFICE® ELITE. Je totiž možné do ní zabudovat speciální zařízení, které eliminuje odposlechy. Díky tomu zůstane jakékoliv obchodní tajemství bezpečně chráněné.

Mobilní odhlučněné zasedačky MICROOFFICE® nabízí mnoho variant pro jednoho až devět lidí. Veškeré materiály jsou koncipované tak, aby zajistily skvělou akustiku od masivního dřeva, akustické pěny, akustického skla až po čalouněné obklady. Dalším společným jmenovatelem všech řešení z této řady jsou moderní technologie a vybavení pro naprosté pohodlí.

Autoři konceptu nezapomínají ani na prokognitivní osvětlení napodobující přirozené sluneční světlo, díky kterému se budete cítit v interiéru jako pod širým nebem. Navíc podporuje výkon, subjektivní spokojenost a zlepšuje nejen koncentraci, ale i zdraví a vitalitu. O přísun čerstvého vzduchu se postará výkonná ventilace a Clarity System. Ten eliminuje pachy i prach a přispívá k neutralizaci nebezpečných mikroorganismů. Ventilace a osvětlení se zapnou díky pohybovému senzoru pouze tehdy, je-li někdo přítomen.

Z praktického hlediska je důležitý důraz na snadnou instalaci, maximální přizpůsobení prostoru a následně také na nenáročnou údržbu. Nejsou zapotřebí žádné stavební úpravy. Montáž nejmenší zasedačky trvá zhruba hodinu. Mobilní akustické zasedací místnosti jsou navíc přenositelné, takže pokud se budete s firmou stěhovat, můžete si je vzít s sebou na novou adresu.

kancelář
Foto: SilentLab

Novinka pro náročné podmínky v průmyslových závodech

Naprostou novinkou je MICROOFFICE® SPARK, tedy první akustická místnost, která dokáže vytvořit tichou zónu i v mimořádně hlučném prostředí výrobních a logistických prostor. Vysokým nárokům, které s pracovními podmínkami v této oblasti souvisí, je přizpůsobena nejen míra samotného odhlučnění mobilní místnosti, ale také celkové provedení od zvýšené mechanické odolnosti až po povrchovou úpravu práškově lakované oceli.

kancelář
Foto: SilentLab

Pokud chcete pro své klienty a jejich zaměstnance vytvořit na pracovišti zóny ticha a klidu, najdete inspiraci i více informací na www.silent-lab.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky