kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Designové tipy: Křišťálová esence a nenucený společník

Designové tipy: Křišťálová esence a nenucený společník

Preciosa
Foto: Preciosa Signature Designs
Jaké designové tipy jsme si pro vás připravili?

Křišťálová esence

Diamond Cloud z portfolia Preciosa Signature Designs se inspiruje ikonickým kárem, diamantovým kosočtvercovým brusem, který tvoří základ kompozice i dekorování komponentů. Jejich synergie pak umocňuje optické vlastnosti skla, odraz a lom světla. Svítidlo se skládá z trojúhelníkových skleněných tyčí, z nichž lze vytvářet různorodé kompozice kosočtverce. Ty je možné uspořádat do plochy i do hloubky, horizontálně i vertikálně. Tento koncept umožňuje vytvořit jak minimalistické svítidlo pro intimní interiér, tak reprezentativní instalaci pro společenské prostory. Portfolio Preciosa Signature Designs představilo unikátní návrhy, s nimiž mohou designéři volně pracovat a vytvořit svítidlo uzpůsobené pro každou příležitost.

Nenucený společník

Robotický vysavač Scout RX3 od Miele nabízí prvotřídní čisticí výkon i ovládání přes aplikaci. Robotické vysavače se v posledních letech staly běžnou součástí mnoha domácností jako výteční pomocníci pro každodenní vysávání. Scout RX3 nabízí přesně to, co očekáváte od značky Miele. Přístroj vás nadchne perfektním čisticím výkonem, pečlivostí, systematickou navigací, komfortním ovládáním přes aplikaci či možností šifrovaného přenosu v HD kvalitě. Scout RX3 můžete rovněž zapojit do systému inteligentní domácnosti Miele@home.

vysavač
Foto: Miele

Knihovna na přání

Po úspěšné spolupráci s legendárním italským výrobcem Capellini přišlo duo českých designérů Janský & Dunděra s dalšími produkty. Jedním z nich je variabilní úložný systém z masivního dubového dřeva a lakovaných plechových polic. Navolit se dá nejen povrchová úprava dřeva a odstín lakování kovu, ale i finální vyskládání. Přizpůsobit se dá vkusu, specifikám prostoru nebo zamýšlenému účelu, ke kterému byste knihovnu zrovna chtěli využít. Zvolit lze standardní stěnu, která měří 4,5 na 2,5 metru, problém ale není ani menší, nebo dokonce rozměrnější systém. Je to jen na vás!

knihovna
Foto: Janský & Dunděra

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky