kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » Designové tipy: Slunce v korunách stromů

Designové tipy: Slunce v korunách stromů

skříňka
Foto: Poiat
Jaké designové tipy jsme si pro vás připravili?

Parťák pro život i práci

Švédská značka Wästberg uvedla čtveřici novinkových svítidel od předních světových designérů a architektů, Johna Pawsona, Claessona Koivisto Runea, Davida Chipperfielda a Dirka Winkela spolu s upravenými klasickými modely od Ingy Sempé a Nendo. W227 Winkel alu je pokračováním lampy w127 Winkel z roku 2012. Oproti deset let starému modelu má mnohem tenčí profil a delikátnější spojnice, které mu umožňují větší rozsah pohybu a uzpůsobení svícení. Široká škála stmívatelného systému z něj dělá spolehlivého parťáka pro práci, který se dá postavit nebo připnout na desku či umístit na zeď. Barevnost w227 je zjednodušená na dvě základní varianty – černou a bílou.

lampa
Foto: Wästberg

Voňavá fúze

Pražský parfumérský dům Pigmentarium se spojil s bratislavským concept storem Virvar, aby společně uvedli speciální edici stojánku na vonné tyčinky Clarity Altar. Pod kreativním vedením týmu Virvar vznikla limitovaná kolekce porcelánových podstavců od designéra Daniela Piršče. Oblé tvary nově kryje perleťový povrch a k dostání jsou v omezeném počtu sta kusů. Novinku zakoupíte pouze v obchodě Virvar na adrese Hlboká cesta 7, Bratislava, nebo online na www.virvar.store.

Clarity Altar
Foto: Clarity Altar

Slunce v korunách stromů

Kabinet od Antreie Hartikainena je zatím posledním z přírůstků do kolekce Bastone finské značky Poiat. Hartikainen v něm propojuje design s uměním a propisuje do jeho zpracování i vlastní fascinaci sluncem a stínem s vášní pro tradiční řemesla. „Skříňka vychází z přírodních principů. Konkrétně pak z momentu, kdy sluneční paprsky prochází skrze koruny stromů. Pokusil jsem se tuhle zkušenost promítnout do kabinetů a vytvořit podobný efekt,“ říká designér. K dispozici je včetně nebo bez předního čela tak, aby se dala uzpůsobit co nejvíce různým možnostem použití.

Autor: Eva Slunečková

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky