kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Architektura & Design » I malé dekorace vám mohou změnit ložnici

I malé dekorace vám mohou změnit ložnici

Zdroj/foto: Archiv
Chystáte se na změnu vašeho domova a nevíte kde začít? Co třeba zkusit místnost, ve které relaxujete a užíváte si pohody a klidu. Mluvíme o vaší ložnici, která si zaslouží být víc než jen místem pro každodenní spánek. Ložnice je místo, kde nabíráte sílu na další den, kde sníte o věcech, které mohou být momentálně nereálné a také místo, kde prožíváte romantické chvíle se svým partnerem či partnerkou.

Není tedy od věci si ložnici vyšperkovat podle svých představ. Mezi nejoblíbenější dekorace patří květiny, svíčky, lucerny a obrazy. Myslete ovšem na to, že méně znamená více, a proto je lepší šetřit s tzv. lapači prachu a vyzdobit ložnici pár drobnostmi a jednou dominantou. Ptáte se, jaké jsou nejoblíbenější dominantní dekorace? Jedná se například o velké obrazy, již zmiňované květiny, lucerny, ale také fototapety. Dále to mohou být dekorativní polštáře, moderní závěsy a trendy lapače snů, které si můžete pověsit na stěnu nad postel do ložnice. Tapety jsou samostatnou skupinou, kterou vám chceme více přiblížit.

Zdroj/foto: Archiv

Barvy vybírejte spíše tlumené a tón v tónu

Hitem letošní sezóny je šedá, hnědá, béžová nebo bílá barva. Všechny tyto barvy můžete navzájem kombinovat nebo je doplnit o další jednu barvu. Důležité je, abyste barevné kombinace příliš nepřeplácali. Více než dvě dominantní barvy budou bít do očí a nemusel by se dostavit kýžený pocit klidu.

V ložnici je především dobré navodit správnou atmosféru pro spánek. Proto můžete sáhnout po barvě jako je fialová, především lila nebo šeříková. Také jemně zelená působí uklidňujícím dojmem. Jestliže máte rádi vášeň a chcete se v ložnici cítit dobře, můžete volit červenou barvu v kombinaci s černou.

Zdroj/foto: Archiv

Dekorace ve formě fototapet?

Jestliže chcete sáhnout dál a neměnit jen dekorace, nabízíme vám příjemné řešení, které se vám bude líbit. Tapetování. Už dávno se nejedná o složitou věc, která si vyžaduje odborníka. Tapety jsou vyrobeny tak, aby vypadaly realisticky, a na trhu je tak obrovské množství, že se nemusíte bát, určitě si vyberete. Můžete si zvolit buď klasickou tapetu na celou stěnu, tak jak jí znáte z minulosti. A nebo zvolit fototapetu ve formě obrazu, který může mít libovolné rozměry.

Velmi oblíbené fototapety jsou příroda, krajina, zvířata a různé abstraktní motivy, které ve vás mohou vyvolat tu správnou atmosféru klidu. Některé abstraktní tapety do ložnice vás budou nutit přemýšlet. Proto si dobře rozmyslete, zda je zrovna vy chcete mít u sebe doma. Pro citlivé povahy doporučujeme spíše krajiny, které jsou velmi uklidňující.

Nakombinovat můžete také vaše rodinné obrazy a tapety. Do ložnice se hodí také květiny v květináči, které budou dohromady s tapetou působit velmi dobře. Také různé úložné boxy jsou hitem letošní sezóny. Dbejte na to, aby byla opět zachována barevná kombinace s nábytkem, lůžkovinami a tapetou.

Nejoblíbenější motivy, které navodí relax a klid

Zdroj/foto: Archiv

Jistě už jste slyšeli o Provance stylu. Jedná se o jemný romantický styl, který se hodí do každé domácnosti. Hlavním znakem je fialová barva v kombinaci s bílou. Proutěný nábytek a dekorace, levandule a francouzské umění. Tento styl je ideální do ložnice, protože navozuje klid a harmonii. Na internetu naleznete mnoho tapet ve stylu Provance, které doplní celkový vzhled tak, aby byl dokonalý.

Zdroj/foto: Archiv

Výběr je obrovský a aplikace jednoduchá

Jak už jsme psali výše, díky inovativní výrobě jsou tapety nejenom velmi realistické, ale také snadné na aplikaci. Dokonce můžete zvolit variantu samolepících tapet, které, jak už název napovídá, nalepíte bez nutnosti použít další lepidlo. Tapety jsou dodávány v pruzích tak, aby byla aplikace nejjednodušší. Stačí jen, abyste si dobře rozvrhli, kam daný pruh nalepíte.

Internetové obchody si zakládají na tom, aby byla doba dodání co nejkratší, komunikace se zákazníkem seriózní a produkty kvalitní. Jen díky recenzím poznáte, zda obchod splňuje ty nejvyšší nároky, které si zákazník v dnešní době žádá. Vyzkoušejte nakupování online z pohodlí domova ještě dnes a uvidíte sami.

Autor: Redakce Estate.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky