kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Kanceláře mo-cha na léto zdarma

Kanceláře mo-cha na léto zdarma

mo-cha
Foto: mo-cha
Jedinečný koncept flexibilních kanceláří mo-cha na pražském Pankráci nabízí zařízené prostory a služby pro jednotlivce, týmy nebo celé firmy na čtyřech podlažích o celkové ploše přes 5 000 m2. Nyní máte unikátní příležitost pronájmu nových kanceláří na dva měsíce zdarma.

„V loňském roce jsme otevřeli 3 900 m2 flexibilních kanceláří mo-cha včetně segmentů o velikosti 20 až 300 m2 pro firmy, které chtějí mít své soukromí s vlastním vstupem, ale současně mohou využívat výhod mo-cha služeb. V tomto roce jsme rozšířili prostory o dalších 1 100 m2, které budou kromě flexibilních prostor nabízet také konferenční místnosti, učebny či prostor s divadelním sezením na větší prezentace. V plánu je také vybudování podcastového studia,“ uvádí Alexandra Němcová, ředitelka Asset managementu společnosti Cimex.

mo-cha
Foto: mo-cha

Mo-cha Vista poskytuje v ulici Na Pankráci 30 servisované, plně vybavené kanceláře. Nový koncept je založen na maximální variabilitě, jak časové, tak prostorové a s širokou škálou služeb. Pro nájemníky je k dispozici vysokorychlostní internet, relaxační zóny, služby recepce a úklidu, a také kolárna, sprchy a parking. Samozřejmostí jsou poštovní služby, kopírka a tiskárna, zasedací místnosti s nejmodernějším technickým zázemím a plně vybavená kuchyňka. Prostory jsou klimatizované s možností otevření oken.

mo-cha
Foto: mo-cha

Pro tyto nově otevřené kanceláře platí na červenec a srpen nabídka pronájmu zdarma. Stačí, když do konce května podepíšete nájemní smlouvu na dobu minimálně 14 měsíců a užijete si léto bez starostí. Rezervujte si kancelář na léto na www.mo-cha.cz nebo volejte na 704 618 155.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky