kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen!

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen!

Betonepox
Foto: Němec
S podzimem, který nám teď vládne, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení interiéru. Hlavní roli zde hrají minimalistické betonové stěrky Betonepox a Imitace Betonu, které dodají eleganci, moderní design a nadčasový vzhled každému modernímu bydlení.

Stěrka Betonepox

Stěrka Betonepox je nejen krásná, ale i velmi praktická. Skvěle se uplatní i v namáhaných prostorech, kuchyních a dokonce i ve vlhkých koupelnách a bazénech. Pyšní se bezkonkurenční odolností, tvrdostí a životností. Betonepox je stěrka na bázi epoxidu bez přídavku cementu, kterou není nutné chránit před vodou lakem.

Na rozdíl od cementových stěrek je Betonepox schopen překlenout i mírné prasklinky v podkladu. Stěrku můžete aplikovat na téměř libovolný podklad, dokonce i na původní obkladačky. Nemusíte je tak složitě odstraňovat. Nádherný je také v kombinaci s dřevem.

Betonepox může mít dle vašich požadavků hrubší i jemně plastický povrch, vždy ovšem upoutá pozornost svým nadčasovým designem. Oblíbený je také v předsíních a chodbách, v koupelnách, ale i v obývacích místnostech. K dostání je ve stovkách odstínů, které lze harmonicky skloubit s libovolnými prvky interiéru.

Na podlahu se stěrka Betonepox hodí zejména na místech se silnou zátěží, kde oceníte její odolnost. Případné drobné poškození povrchu lze relativně snadno odstranit. Můžete ji použít i na fasády domů. Povrch se bude lépe čistit po nalakování, vhodným lakem je CC-PU ochranná vrstva v matném provedení.

Imitace betonu

Dojem chladného nadčasového betonu navozuje také luxusní povrch Imitace betonu, který je šitý na míru dynamickým, moderním a zajímavým interiérům, ale i exteriérům. Imitace betonu bude vždy in. Jeho šedý odstín se hravě sladí s libovolnou barvou a nejrůznějšími doplňky.

Imitace betonu je epoxidová stěrka o tloušťce cca 1,5 mm, může být nanesena na téměř libovolný povrch. V nabídce je opravdu široká škála barevných odstínů.

Svěřte realizaci minimalistické betonové stěrky specialistům

Realizací luxusních moderních povrchů se již více než dvacet let zabývá v České republice i v zahraničí společnost Němec. V jejím portfoliu najdete nejmodernější technologie povrchů a stěrek, jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft, Travertine, Granite, Perlata, Pitted a Smooth. Firma své know-how neustále zdokonaluje, povrch Imitace betonu a Betonepox patří v současné době k nejoblíbenějším moderním povrchům používaným architekty a bytovými designery.

Více informací a inspirace, kde všude vypadají minimalistické betonové stěrky skvěle, najdete na www.nemec.eu, na facebookových stránkách nebo na Instagramu.

Galerie

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky