kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Nechte se unášet na křídlech ALUKOVU

Nechte se unášet na křídlech ALUKOVU

PERGOLA SKY
Foto: ALUKOV
Toužíte po perfektní pergole? Podívejte se na nabídku ALUKOVU!

Fascinující záběry z výšky zajímaly lidi již od pradávna. Vyšplhat se na kopec nebo horu a přehlédnout pohledem celou krajinu je snem skoro každého cestovatele. Ještě zajímavější jsou ale pohledy z výšky na vlastní pozemek, dům nebo zahradu. Mnohý majitel – pozorovatel ji v první chvíli ani nepozná. Pohled z výšky může také výrazně pomoci při dalším plánování, kde postavit bazén se zastřešením nebo jak velké zakrytí terasy si pořídit. Ptačí perspektiva vám zkrátka poskytne dokonalou představu, co si můžete na svém pozemku dovolit.

Často se zastřešení nacházejí na velmi zajímavých místech a v sousedství opravdu unikátních přírodních scenérií nebo historických památek. Například v České republice na přehradě Seč nebo na Slovensku přímo pod hradem Beckov. Videa najdete zde.

ALUKOV je předním výrobcem zastřešení teras CORSO a bioklimatických pergol. Corso je ideální pro terasy, které chcete naplno otevřít slunci. Zastřešení se skládá z posuvných částí, které jako harmoniku zasunete do sebe. Tím se téměř celá terasa propojí s okolní zahradou. 

PERGOLA SKY v sobě spojuje výbavu několika běžných pergol dohromady. Pomůže Vám vytvořit si klima na terase přesně takové, jaké vám vyhovuje. Je vybavena průhlednou střechou. Nezastiňuje přilehlé prostory domu jako například lamelová pergola. Střecha je odolná proti sněhové zátěži, dešti i kroupám. Proto můžete na terase trávit čas i během nepříznivého počasí nebo v zimě. 

Novinkou je PERGOLA SPA, s dostatečným prostorem pro vířivou vanu a dalším místem pro relaxaci. Je vybavena nad rámec běžných pergol účinnými slunolamy v bočních stěnách. Její design si můžete vytvořit dle vlastního vkusu a návrhu. Důležitým detailem je, že veškerá zastřešení i přesuvné stěny vyrábí společnost ALUKOV na míru.

Přijďte se podívat do ALUKOVU a vyzkoušet si zastřešení přímo v SHOWROOMU.

Galerie

Foto: ALUKOV

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky