kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Program veletrhu ISH 2023 a jeho digitální rozšíření

Program veletrhu ISH 2023 a jeho digitální rozšíření

ISH
Foto: ISH
ISH 2023 je mnohostranný veletrh pro subjekty s rozhodovacími pravomocemi z oblasti HVAC+Water. Proběhne od 13. do 17. března 2023 a bude zahrnovat různé hotspoty k různým tématům, jako je energie, vzduch uvnitř budov, energie ze dřeva, stavební technologie a voda.

V rámci hotspotu ISH Energy se veletrh zaměří na nejpalčivější problémy v oblasti vytápění, o kterých budou diskutovat politici a zástupci průmyslu. V oblasti Energy Storage@ISH budou představena řešení pro bateriové systémy skladování energie v budovách. V oblasti Energy Management@ISH budou prezentována řešení pro řízení spotřeby energie v domácnostech.

Paralelně s veletrhem ISH 2023 se bude konat také konference německých energetických poradců, která poskytne vodítka a orientaci na rychle se měnícím energetickém trhu. Hotspot Indoor-Air se zaměří na význam zásobování vzduchem a jeho přínos pro zdraví, efektivitu a cíle úspory energie. Fórum Wood Energy zdůrazní význam dřeva jako zdroje pro ochranu klimatu a bezpečnost dodávek. Building Technology Forum představí nejnovější vývoj v oblasti inteligentních služeb pro budovy. Platforma Hotspot Water poskytne přenos znalostí a inspiraci díky speciální přehlídce a diskusnímu fóru Pop up my Bathroom.

Souběžně s veletrhem naživo bude od 13. do 24. března 2023 probíhat virtuální platforma ISH Digital Extension. Umožní návštěvníkům zúčastnit se výstavy i virtuálně. Platforma je vybavena párovacím systémem založeným na umělé inteligenci, který uživatelům pomáhá najít potenciální zákazníky nebo dodavatele a umožňuje jim navázat kontakty buď přímo na výstavách, nebo digitálně. Jednotlivé položky programu akcí lze navíc sledovat jako videa na vyžádání, což umožňuje jejich flexibilní sledování podle vlastního uvážení.

Vstupenky na veletrh zakoupíte na webu veletrhu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky