kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Range Rover Design Drive: Cesta za inspirujícími osobnostmi

Range Rover Design Drive: Cesta za inspirujícími osobnostmi

Range Rover
Foto: Range Rover
Range Rover Design Drive, to je několikatýdenní cesta s novým Range Roverem za inspirujícími osobnostmi, které hovoří o tom, co je jim nejbližší – design, moderní luxus, inovace.

Range Rover je ikona, proslulá schopnostmi v terénu i na silnici, která dosahuje těch nejvyšších standardů. Range Rover je nadčasový a nikdy si ho nespletete s žádným jiným vozem. Proto se propojil s inspirujícími osobnostmi, které vám představí Michael Vasku a Andreas Klug. Dvojice, která založila vlastní designérské studio Vasku & Klug se sídlem v Praze a Vídni. K tomu navíc působí jako kreativní ředitelé Preciosa Lighting, jednoho z největších světových výrobců lustrů. Vedle toho jsou ale také milovníci výjimečných automobilů. Michael Vasku objasňuje, že nový Range Rover propojuje tři hlavní prvky designu. To z něj činí vůz, který je nejen krásný, ale mimořádný.

Další cesta Range Rover zavedla do redakce Forbesu za šéfredaktorem Petrem Šimůnkem, který je mnohokrát oceněným ekonomickým novinářem, a také milovníkem aut. Jak sám Petr Šimůnek zmínil: „Potřebuji auto cítit. Abych jej mohl dobře řídit, potřebuji jej cítit v nohách, v rukách, celým svým tělem. Řídit můžete jakékoli auto a odveze vás tam, kam potřebujete. Ale to není to, co od auta chci. Chci, abych se s ním propojil.“

Je čas vydat se do Bílovic, kde sídlí designérské studio Davida Karáska mmcité které vytváří cenami ověnčený městský mobiliář. Kombinací estetiky a funkčnosti studio přispívá k tomu, že bude veřejný prostor místem s výjimečným a ušlechtilým designem. Vzala tak na sebe stejný úkol jako nový Range Rover. A podle našeho názoru se ho zhostila na výbornou. Souhlasíte?

Nový Range Rover můžete na vlastní kůži otestovat i vy formou testovací jízdy nebo si sestavit svůj vlastní.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky