kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Sprchové panely zajistí maximální relaxaci

Sprchové panely zajistí maximální relaxaci

sprcha
Foto: Shutterstock
Sprcha je příjemná, ale mnohem příjemnější jsou masážní sprchové panely. S nimi posunete uvolnění a běžnou hygienu na úplně novou úroveň. Pojďte s námi vybrat ten nejlepší sprchový panel! Litovat rozhodně nebudete. Možná jen toho, že jste ho nenamontovali už dříve.

Ať o své nové koupelně teprve sníte, nebo už jste započali s realizací skutečné proměny, jedním z kroků k moderní designové koupelně může být i výběr sprchového panelu. Koupelna už dávno není jen místem, kde se rychle umyjeme, vyčistíme zuby a spěcháme pryč. Moderní koupelna je především místem relaxace, místem, kde se může zastavit čas. A s rozmazlujícími sprchovými panely to jde ještě snáze.

Možnosti instalace

Co si vlastně představit pod pojmem sprchový panel? Zjednodušeně se dá říci, že se jedná o soustavu trysek pevně zabudovanou v panelu, který se dá zavěsit všude tam, kde je přívod vody. Existují modely sprchových koutů s integrovaným sprchovým panelem i panely, jež se instalují samostatně. První možnost sice nabízí kompaktní design, nicméně zpravidla toho neumí tolik jako samostatně instalované panely. U nich je výhodou i fakt, že je můžete kdykoliv velmi snadno vyměnit. Jestliže máte v koupelně vanu se zástěnou, buďte bez obav, tyto panely se dají hravě nainstalovat i tam.

sprcha
Foto: Shutterstock

Vše v jednom

Sprchové panely přináší maximální pohodlí při každém sprchování zejména díky tomu, že nabízí možnost sprchování jak pomocí hlavové, tak pomocí ruční sprchy. K úplné relaxaci poslouží masážní trysky, které uleví i unaveným a zatuhlým svalům. Dnešní trh nabízí panely rohové, nástěnné i univerzální. S instalací sprchového panelu odpadá nutnost vybírat zvlášť sprchovou baterii, hlavovou sprchu a další prvky sprchového koutu. Je tedy vhodným řešením také pro ty, kteří si nejsou jistí tím, že by se jim podařilo jednotlivé komponenty vzájemně sjednotit.

Kvalitní provedení – volba materiálu

Nejdostupnější variantou jsou panely z akrylátu, jehož velkou výhodou je kromě ceny i snadná údržba. Naopak vyšší třídu zastupují panely z nerezové oceli s leštěným nebo matným povrchem. Hliníkové panely naleznete jak dražší, tak i levnější. V případě, že toužíte po opravdu luxusním modelu, můžete zvolit panely z tropického dřeva nebo skla. Výhodou tropického dřeva je jeho odolnost vůči vlhkosti. Tvary panelů, ať už jednoduché, elegantní či téměř futuristické, vybírejte zejména podle stylu koupelny.

Hydromasážní trysky, déšť i LED osvětlení

Z hlediska funkcí mají sprchové panely skutečně co nabídnout. Široký výběr hlavic s různými režimy a průtoky je samozřejmostí. O něco zajímavější jsou zabudované hydromasážní trysky, díky kterým si velmi snadno namasírujete bolavá záda, ramena a další části těla. Tlak dokáže být až překvapivě velký. Výsledkem je plnohodnotné uvolnění svalů.

Mezi další vychytávky patří LED osvětlení, nezřídka s možností výběru barvy. Sprchovat se pouze za světla diod uživatele přenese do jiného světa. V koupelně vznikne nevídané soukromí a zcela jiná atmosféra. Například takové zelené světlo přináší duši nesmírný klid.

Aby byly podmínky pro načerpání energie dokonalé, některé sprchové panely vás potěší integrovanými reproduktory a rádiem, případně rovnou podporou Bluetooth pro připojení vašeho mobilního telefonu jakožto zdroje hudby. Vyberete si oblíbený playlist, nastavíte hlasitost a pořadí skladeb již ovládáte přímo ze sprchy.

Jednoduchá údržba

Některé panely bývají ošetřené proti usazování vodního kamene, tzv. AntiCalc vrstvou. Před koupí se pro jistotu přesvědčte, jestli vámi vybraný model tímto disponuje – ušetří vám to spoustu čištění. Velkou výhodou jsou také vyjímatelné filtry ve sprchových hlavicích, jež není problém vypláchnout, vyčistit a opět do hlavice vložit. Tuto operaci zvládne každý. Možnost takové údržby je známkou kvality a snahou výrobce přemýšlet o potřebách uživatele. Panely nečistěte agresivními chemikáliemi, raději použijte přípravky doporučené výrobcem.

A jak je to se spotřebou vody?

Přílišného plýtvání vody se nemusíte obávat. Většina sprchových panelů disponuje regulátory vody, díky kterým se spotřeba vody, v porovnání s běžnou koupelí ve vaně, sníží až o polovinu. Mezi takové regulátory patří například zabudovaná termostatická sprchová baterie, která kromě toho, že umožní spuštění vody o předem nastavené teplotě, obsahuje i dětskou pojistku, která zabrání tomu, aby se vaše ratolesti nešťastnou náhodou opařily. Možnost nastavení teploty vytékající vody brzy pocítíte nejen ve sprše, ale i při pročítání účtu za vodu. U běžných sprch trvá notnou chvíli, než nastavíme vodu tak, aby byla akorát na mytí, s termostatickou baterií toto čekání a plýtvání vodou odpadá.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky