kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Tipy na vánoční dárky pro muže: Rozdejte opravdovou radost

Tipy na vánoční dárky pro muže: Rozdejte opravdovou radost

sklenice
Foto: Crystalex
Vánoce jsou skoro za dveřmi a mnozí z nás si jako každý rok kladou otázku, čím udělat radost pod stromečkem. Nevíte si rady s tím, jaké dárky pořídit manželovi, tatínkovi, kamarádovi nebo třeba dědečkovi? Načerpejte vánoční inspiraci.

Snad každý muž si čas od času s chutí dopřeje vychlazené pivo, kvalitní víno nebo oblíbený destilát. A přesně pro takové chvíle jsou jako přímo stvořené originální sklenice od české značky Crystalex, které svým designem osloví (a také pobaví) nejednoho muže. Všechny jsou navíc krásně zabalené do dárkového balení.

Pro příznivce myslivosti

Značka Crystalex v rámci podzimních novinek navrhla speciální kolekci Forest, ve které najdete skleničku na likér i pivní sklenici s designovým podtáckem. A zatímco přední stranu zdobí motiv jelena, z druhé strany nechybí malé mířidlo. Při pití si tak každý může zkusit, zda má opravdu dobrou mušku.

sklenice
Foto: Crystalex

Pro sportovní fanoušky

Máte v rodině pravého fanouška, který si nenechá ujít žádný sportovní zápas? Umožněte mu fandit ve velkém stylu – s pomocí nadčasových skleniček CzechIn, které spojují všechny symboly naší země. A co sklenička, to stylový podtácek jako dárek.

sklenice
Foto: Crystalex

Pro vášnivé rybáře

Rybaření se pro mnoho mužů stalo srdcovou záležitostí. Znáte i vy nějakého nadšeného rybáře? Potěšte ho rumovkami z kolekce Seafall, které netradiční cestou odhalují tajemství širého moře.

sklenice
Foto: Crystalex

Pro pravé námořníky

Pokud máte ve svém okolí muže, kterému je sympatická námořnická tématika, pak vsaďte na likérové skleničky z kolekce Bucaneer, které díky stylovým dekorům dávají na odiv pirátskou atmosféru a vnášejí do dobrodružného světa námořníků.

sklenice
Foto: Crystalex

Pro milovníky her, piva a žen

Všechny karbaníky, zapálené hráče i pivní znalce nepochybně potěší originální sklenice na pivo z kolekce Burlesque s motivem čtyř různých krasavic. Každou skleničku zdobí zcela jiný dekor s vyšperkovanými detaily.  

sklenice
Foto: Crystalex

Pro šachistické hráče

I pro pasivní sportovce máme skvělý tip na dárek – šachistickou kolekci skleniček Glass Gambit, která doplní atmosféru deskového zápasu. Díky dvoubarevnému provedení si tak vínové opojení dopřejí oba spoluhráči – za svůj tým samozřejmě.

sklenice
Foto: Crystalex

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky