kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Vodovodní baterie Espirit: Voda zkrocená designem

Vodovodní baterie Espirit: Voda zkrocená designem

umyvadlo
Foto: RAVAK
Český výrobce představuje novou kolekci vodovodních baterií charakteristických vyváženou kombinací utilitárních tvarů, nadčasovou elegancí a pěti působivými barevnými odstíny.

Design baterií Espirit od značky RAVAK odkazuje k dosud nepřekonanému tvaru baterií dánského designéra Arneho Jacobsena, které na trhu existují už více než padesát let a představují výzvu pro tvůrce z celého světa. Do milimetru promyšlené poměry kruhových a válcových tvarů baterií Espirit skládají dohromady celek očištěný o vše nepodstatné, nedostižný ve své elementární kráse a funkčnosti.

umyvadlo
Foto: RAVAK

Kolekce Espirit zahrnuje povrchové úpravy v pěti barvách, a to Black Matt, Graphite Brushed, White Velvet, Rose Gold Brushed a Chrome. K matně černé tak přibyla kartáčovaná grafitově šedá úprava, barva růžového zlata, oblíbená barva lesklého chromu a zcela nový typ matně bílé povrchové úpravy.

umyvadlo
Foto: RAVAK

White Velvet Is the New White. Povrch White Velvet stojí v čele trendu bílého ladění koupelnových doplňků. Sametový povrch působí příjemně na dotek a v designu koupelen představuje cestu, která neskončí za prvním rohem. Matná úprava je decentně elegantní, nestrhává na sebe pozornost a v kombinaci s bílou sanitou vytváří jednolitý nadčasový celek. Matný bílý povrch vodovodních baterií přináší i praktické výhody, protože schovává bílá rezidua zaschlých vodních kapek.

sprcha
Foto: RAVAK

Kolekce Espirit obsáhla komplexní portfolio baterií i technických doplňků k bateriím pro celou koupelnu, od umyvadlových, přes vanové, sprchové, podomítkové, bidetové i termostatické. S novým setem vodovodních baterií představuje RAVAK i novou spolupráci. Design série Espirit vznikl v tradiční italské výrobě s cílem udržet a rozvíjet originální evropskou produkci.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky