kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » AFI Europe koupila Avenir Business Park v Nových Butovicích

AFI Europe koupila Avenir Business Park v Nových Butovicích

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti AFI Europe
Společnost AFI Europe podepsala smlouvu o koupi kancelářského centra Avenir Business Park v Praze 5 ve vlastnictví jednoho z fondů britské společnosti Tristan Capital Partners. Prémiový kancelářský komplex s celkovou pronajímatelnou plochou více než 25 600 m2 je téměř stoprocentně obsazen. Mezi prestižními nájemci nechybí společnosti jako ČSOB, ING, Porsche, McDonald’s, Dermacol nebo Coloplast. Hodnota transakce včetně určitých vyrovnání činí 66,5 milionu eur. Obchod bude dokončen ihned, jakmile prodávající splní předem dohodnuté podmínky v transakční smlouvě.

„Naše společnost učinila strategické rozhodnutí, které jí umožní generovat dlouhodobé příjmy nejen prostřednictvím vlastních developerských projektů, ale také na základě akvizic již existujících nemovitostí. Avenir Business Park se těší dlouhodobému zájmu ze strany významných mezinárodních nájemců, kteří na projektu oceňuji jak jeho vysokou kvalitu, tak umístění v lokalitě s vynikající občanskou vybaveností. Rád bych využil této příležitosti a poděkovalprofesionálům, kteří nás při této transakci podpořili: advokátní kanceláři Dentons, OMC Consulting za technické poradenství a KPMG za daňové a finanční služby,“ říká Doron Klein, ředitel společnosti AFI Europe pro Českou republiku.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti AFI Europe

Katarína Brydone, vedoucí investičního oddělení v realitně-poradenské společnosti CBRE, dodává: „Tato transakce potvrzuje, že kancelářský trh je zdravý a navzdory současné pandemii také stále aktivní. Vnímáme silný zájem investorů o kvalitní aktiva. Jsme rádi, že jsme při této transakci mohli zastupovat prodejce, a blahopřejeme společnosti AFI Europe k rozšíření svého portfolia kancelářských nemovitostí.“

Avenir Business Park je držitelem zelené certifikace BREEAM. Nabízí prémiové kancelářské prostory s flexibilním uspořádáním od 200 do 3 500 metrů čtverečních. Komplex zaujímá strategickou polohu na půli cesty mezi centrem města a mezinárodním letištěm Václava Havla s vynikajícím dopravním spojením jak automobilem, tak veřejnou dopravou.

Autore: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky