kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Astrid Offices od UBM jsou zkolaudovány

Astrid Offices od UBM jsou zkolaudovány

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti UBM
Společnost UBM Development Czechia úspěšně zkolaudovala kancelářskou budovu Astrid Offices v pražských Holešovicích. Nájemci zde budou působit od července. Nyní je pronajatých více než 50 % prostor.

Komorní administrativní budova Astrid Offices vyrostla v Dělnické ulici v Praze 7 a disponuje 4 300 m2 kancelářských ploch a 443 m2 maloobchodních prostor „Nabízíme je v tzv. standardu hot shell, čímž nájemce ušetří značné finanční prostředky na dokončovací práce. Současně jsme připraveni vyjít vstříc nejrůznějším přáním, pokud jde o vzhled i vnitřní členění kanceláří,“ uvádí jednatel UBM Development Czechia Josef Wiedermann, zodpovědný za akvizice, obchod a marketing.

Architektonické řešení mezinárodního studia Bogle Architects se vyznačuje moderním a elegantním designem. Prostory s výškou stropů až 3 metry a velkoplošným prosklením nabízejí vzdušné a prosvětlené interiéry. „Součástí budovy jsou i coworkingová místa, situovaná také v zeleném atriu či na střešní terase. Trend flexibilně řešených a sdílených prostor bude v důsledku pandemie sílit, zvyky firem a jejich zaměstnanců se mění,“ vysvětluje Wiedermann. Ke standardu zdejších služeb patří recepce, ostraha a dostatek parkovacích míst. Nechybí tu ani kolárna a relaxační zóny. Nájemci mohou dále počítat např. s optickým datovým připojením, záložním zdrojem energie, chladicím systémem nebo tepelnými čerpadly.

Dalším rysem Astrid Offices je zeleň v podobě zelených ploch ve společných prostorách, zatravněné střechy či stromů ve vnitrobloku. „Stejně jako ve všech našich projektech i zde dbáme na udržitelnost a šetrný přístup k životnímu prostředí. S budovou Astrid Offices cílíme na certifikaci LEED Gold, která je potvrzením energetické úspornosti a zdravého vnitřního prostředí,“ dodává Wiedermann.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky