kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Brněnskou architekturu oživí organické WOKO

Brněnskou architekturu oživí organické WOKO

WOKO
Foto: Top Estates Group
Skupina Top Estates pokračuje v přípravě staveb spojujících moderní architekturu, design i respekt k přírodě. Polyfunkční budova WOKO, která má vyrůst v Brně, již získala pravomocné územní rozhodnutí a bude hledat své vlastníky či nájemce.

Developerská společnost Top Estates přináší s projektem WOKO do moravské metropole organickou architekturu a budovu zahalenou do zeleně, která se stane výrazně odlišnou od ostatních staveb ve městě.

Atrium v organickém tvaru s vodními zrcadly a zelení

Tvar objektu připomíná zaoblený tvar trojúhelníku s vnitřním elipsovým atriem, které je v prostoru parteru oživeno zelenými a vodními plochami. Působivá vodní zrcadla i dřevěné ostrůvky s posezením dotváří příjemnou atmosféru pro setkávání a pracovní schůzky. Dominantním prvkem atria je originální schodiště umožňující propojení se zelenými terasami ve vyšších patrech a venkovními pobytovými schodišti, díky nimž lze budovu obejít po celém obvodu.

Zelené střechy i terasy jako kanceláře pod širým nebem

Polyfunkční projekt WOKO s plochou 10 380 m² má pět nadzemních podlaží, z nichž každé je řešeno jako open-space s efektivně řešeným jádrem a přípravou pro rozdělení na menší kanceláře včetně nejmodernějších technologií. Od druhého nadzemního podlaží patra ustupují a vznikají zde zelené střešní terasy, určené pro pobyt a relaxaci. Komunitní střešní zahrada s kavárnou poskytne svým uživatelům prostor pro odpočinek, pracovní schůzky i panoramatické výhledy na město.

Atraktivní lokalita i dopravní spojení

WOKO se nachází v jižní části Brna mezi ulicemi Vídeňská a Bohunická. V oblasti, kde je nejen výborné spojení do centra města, ale také přímý sjezd na hlavní dálniční komunikace směr Praha, Vídeň a Ostrava. Atraktivitu lokality zvyšují i přibývající okolní rezidenční projekty, obchodní centra a rozrůstající se moderní čtvrť, která poutá stále větší pozornost investorů. Výstavba projektu by mohla být zahájena v 3Q/2023.  

Galerie

Foto: Top Estates Group

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky