kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Byty s mimořádným geniem loci: Rezidenční nabídku Svoboda & Williams rozšiřuje o unikátní VII. Dům

Byty s mimořádným geniem loci: Rezidenční nabídku Svoboda & Williams rozšiřuje o unikátní VII. Dům

byt
Foto: Svoboda & Williams
V těchto týdnech se chýlí ke konci rekonstrukce výjimečného projektu VII. Dům na Malé Straně. Realitní kancelář Svoboda & Williams tu nabízí k prodeji sedmnáct jedinečných bytů.

Prostorné jednotky ve vyšších patrech lákají na pohlednicové výhledy na Pražský hrad a katedrálu sv. Víta, ty v nižších podlažích s původními klenutými stropy jsou orientované do tichého, poetického nádvoří. Podkroví zaplňuje velkoryse pojatý mezonet, který ohromí výměrou bezmála 300 m2, krásným světlem, kouzlem renovovaného trámoví i výhledy na všechny světové strany. Samozřejmostí jsou nejvyšší standardy vybavení.

byt
Foto: Svoboda & Williams

Pod rekonstrukcí domu schovaného v zákoutí Valdštejnského náměstí jsou podepsáni architekti z předních studií FormaFatal a Atelier SAD. Ti k domu přistoupili jako k výtvarnému dílu. Kompletní přestavba vyzdvihuje jedinečnost budovy, uctívá její dlouhou a bohatou historii a vrací do ní tradiční přírodní materiály v podobě masivních dubových podlah či nových dřevěných oken. Zároveň do interiéru citlivě vnáší soudobý český design: zaujmou kamenné portály z božanovského pískovce, ručně vyráběné prvky z ledového skla, česká designová svítidla či umělecké intervence do reprezentativních společných prostor.

byt
Foto: Svoboda & Williams

„VII. Dům je na pražském rezidenčním trhu unikátním projektem. Mimořádné je citlivé propojení současného designu s historií objektu s naprostým důrazem na provedení každého detailu. V kombinaci s exkluzivní adresou a atmosférou místa tak vzniká bydlení, které v Praze nemá obdoby,“ říká Tomáš Blahuta, Senior Property Consultant Svoboda & Williams.

Název VII. Dům je hravým propojením popisného čísla budovy a konceptu astrologických domů, v minulosti často používaných pro sestavování horoskopů. Číslovka 7 je ostatně v astrologii považovaná za šťastnou a magickou.

Více informací o projektu VII. Dům se dozvíte na https://viidum.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky