kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Operátoři představili další důvod, proč zůstat doma

Operátoři představili další důvod, proč zůstat doma

Telefonní operátoři zareagovali na aktuální situaci kolem epidemie mezi prvními – a bez společné výzvy: dříve, než byla vyhlášena karanténa, umožnili volání z Itálie či dalších zemí českým zákazníkům zdarma. Po vyhlášení karantény přidávají zdarma data, prémiové kanály či nejžádanější obsah s jasným poselstvím: zůstaňte doma! K apelu se přidává i Google Play, ten uvolňuje řadu placených aplikací k dočasnému bezplatnému stažení.

Vodafone/UPC v období od 12. března do 11. dubna zpřístupnil všem zákazníkům UPC TV prémiové kanályzdarma, snaží se tak podpořit snahu vlády udržet lidi pokud možno doma a nabídnout jim alternativní kulturní vyžití. Tento krok nezůstal bez konkurenční odezvy a O2 tak od pondělí 16. března do konce dubna nabízí zákazníkům neomezená mobilní data, rovněž zdarma. Toto vstřícné opatření má mimo jiné pomoci zvládnout lidem práci z domova v dobách omezeného provozního režimu, ale také usnadnit dětem po dobu přerušení školní docházky přístup k online vzdělávání. Službu O2 TV zase můžete získat na příštích 30 dní za symbolickou jednu korunu, takže je na čase prostudovat si vysílací plán.

Data pro všechny!

I třetí z operátorů myslí nejen na občany v karanténě, ale předjímá možné problémy, které nouzový stav může způsobit firmám, a tak zákazníci T-Mobile s tarifní smlouvou mohou od středy 18. března používat mobilní data neomezeně. Jak uvedl portál Svět androida.cz, operátor vyjde s ohledem na nouzový stav vstříc i firmám a institucím, také hlavně prostřednictvím mobilních dat zdarma. Pro zmírnění dopadů aktuální situace na chod ekonomiky umožní T-Mobile využívat bezplatná neomezená data všem zákazníkům s rámcovou smlouvou. Koncoví uživatelé, kteří nyní data aktivně čerpají, mají od středy 18. března automaticky k dispozici jejich neomezený přísun. 

Štědrý Google Play

A kdybyste náhodou nevěděli, co se vším tím internetem zdarma dělat, podívejte se třeba na stránky www.karantena.eu. Diskuzní, zpravodajský a decentralizovaný informační portál slouží jako rádce pro práci v izolaci či jen jako další způsob rozptýlení. A propos! Google Play aktuálně uvolnil mnoho placených užitečných aplikací či her dočasně zdarma – nicméně, po stažení vám zůstanou k dispozici i poté, kdy se začnou znovu prodávat. 

Autor: Filip Turecký

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky