kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » European Housing Services spojí čtyři realitní společnosti

European Housing Services spojí čtyři realitní společnosti

Zdroj/foto: Se souhlasem EHS
Realitní projekty, do kterých v posledních měsících investoval Marek Rosenbaum, míří pod jednu střechu. Vzniká skupina European Housing Services, která spojí Bezrealitky, Maximu, Český nemovitostní trust a nově také službu Tvůj Správce. Do roka si věří na konsolidovaný obrat přesahující jednu miliardu a do pěti let chce působit v pěti evropských zemích. Do čela skupiny se postaví Hendrik Meyer.

Hlavním cílem EHS je vytvořit největší a nejkomplexnější integrovanou realitní službu v zemích V4 a posléze v Evropě. Chce toho dosáhnout postupným budováním portfolia českých i zahraničních služeb, které se budou vzájemně doplňovat v poskytování realitního servisu. Do čela nové skupiny se postaví Hendrik Meyer, CEO digitální realitní služby Bezrealitky.

„Spojujeme realitní projekty, které prokázaly, že mohou fungovat ve vzájemných synergiích. Spojujeme také zkušené manažery, kteří mají mnohaletou zkušenost s českým i evropským trhem a totožnou osobní misi – hledat cesty, jak dělat bydlení dostupnější a zajistit otevřený realitní trh pro majitele nemovitostí i zájemce o bydlení. A spojujeme i široce rozkročené kompetence – na jedné straně lidský přístup a servis, na druhé straně digitální zkušenost, to vše postavené na vlastních kvalitních datech,“ vysvětluje Hendrik Meyer, šéf EHS.

Vzájemná spolupráce mezi členy skupiny přinese podle Hendrika Meyera důležitou flexibilitu.
„Porosteme na tom, co umíme skvěle. Díky velmi vysokému zásahu a vlastní efektivitě, která mimo jiné vyplývá právě ze vzájemné spolupráce mezi členy skupiny, si můžeme dovolit růst na nízkomaržových projektech a umíme profitovat na detailech. To nám zároveň dává možnost velice rychle reagovat na aktuální trendy, což v takovém objemu umí na evropském trhu málokdo,“ zmiňuje Meyer.

Kromě digitální realitní služby Bezrealitky a realitní služby Maxima Reality se do nově vzniklé skupiny zařadí také Český nemovitostní trust. Ten ve velkém investuje do nákupu domů, bytů a dalších nemovitostí, které v rámci takzvaného mikrodevelopmentu rekonstruuje a následně prodává. Jen za poslední měsíce proinvestoval zhruba čtvrt miliardy korun, přičemž s pomocí Maxima Reality nebo Bezrealitky již prodal nemovitosti za více než 50 milionů. Právě lepší využívání stávajících domů a bytů může být efektivní odpovědí na nedostupné bydlení a důležitou (a dokonce levnější) alternativou nové výstavby.

Nejnovější akvizicí se stává služba Tvůj Správce, v níž EHS získává 50% podíl. Tvůj Správce je zaměřen na správu bytů a garantované platby nájemného. Od svého vzniku v roce 2017 služba zprostředkovala více než 1500 pronájmů. Spravuje portfolio více než 500 bytů v Praze a okolí, jejichž majitelům na nájemném vyplatila už více než 70 milionů korun. Zakládá si na férovosti, transparentnosti a spolehlivosti. Majitelům pravidelně reportuje stav bytu a s rostoucí cenou nájmu automaticky zvyšuje garantované nájemné. Nemovitosti navíc využívá pouze k dlouhodobému pronájmu. V rámci skupiny bude Tvůj Správce využívat synergie se službou Bezrealitky Nájem.

„Vznikli jsme, abychom byli spolehlivým partnerem v nájemním bydlení jak majitelům, tak podnájemníkům. Potvrdili jsme to i v posledním roce, kdy jsme byli schopni stoprocentně dostát svým závazkům i při změnách spojených s koronavirem a následnými restriktivními opatřeními,“ zmiňuje Michal Rambousek, CEO služby Tvůj Správce.  „Role nájemního bydlení v následujících letech ještě výrazně posílí. A my budeme pod křídly EHS přinášet odpovědi na nové výzvy, které tyto změny přinesou. I nadále budeme synonymem pro pronájem bez starostí.“ 

Tím však růst skupiny nekončí. Ještě tento rok by se měla rozšířit o další nové členy. „Nemá smysl, abychom stavěli vlastní projekty na zelené louce. Kde to půjde, chceme jít cestou investice do schopných realitních firem a jejich lídrů. Kupujeme nejen firmy, ale i vize, kterým umožníme díky našemu dosahu a kapitálu rychle vyrůst. Do konce roku se budeme snažit rozšířit EHS o realitní projekty, které cílí na prémiovou klientelu, zajistí financování nebo se zaměří na zlepšení prezentace nabízených nemovitostí,“ zakončuje Meyer.

Jihomoravským inovačním centrem a brněnskými investory. Samozřejmě běžně k nám odborníci z praxe vstupují do přednášek a naopak studenti chodí na praxi do firem. To se týká všech fakult, tedy nejen agronomické a lesnické.

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky