kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » IFA 2023: Značka Siemens představila chytrá řešení pro inteligentní domácnost

IFA 2023: Značka Siemens představila chytrá řešení pro inteligentní domácnost

zdroj: Siemens
zdroj: Siemens
Značka Siemens představila konektivitu v kuchyni už před více než deseti lety. Jako průkopník v oboru dlouhodobě pracuje se senzorovými technologiemi, chytrými programy i sofistikovaným designem. Na veletrhu IFA letos značka představila své nejnovější modely pod mottem „Gardens of Intelligence“: od umělé inteligence v kuchyni až po chytrá řešení ve vestavných spotřebičích.

Inovativní technologie, konektivita a výjimečný design – to byly hlavní prvky prezentace „Gardens of Intelligence“.

Značka Siemens představila konektivitu v kuchyni už před více než deseti lety. Jako průkopník v oboru dlouhodobě pracuje se senzorovými technologiemi, chytrými programy i sofistikovaným designem. Na veletrhu IFA letos značka představila své nejnovější modely pod mottem „Gardens of Intelligence“: od umělé inteligence v kuchyni až po chytrá řešení ve vestavných spotřebičích.

Srdce stánku Siemens tvořila inteligentní kuchyně: prostředí, které členům domácnosti pomáhá optimalizovat jejich každodenní úkoly, obohacuje jim život a umožňuje žít udržitelněji. Tvoří ji totiž celý (eko)systém spotřebičů, jejichž design spolu ladí stejně dokonale jako jejich digitální aplikace. Flexibilní ovládání je umožněno díky aplikaci Home Connect, jak mohli návštěvníci vidět při kuchařských show v průběhu celého veletrhu.

zdroj: Siemens

Trouba rozpozná, co je uvnitř

První aplikaci umělé inteligence představila značka Siemens už loni, a to senzor stupně upečení v nové troubě iQ700 s integrovanou kamerou. Dalším krokem je nyní nová funkce – rozpoznávání jídel. Umělá inteligence už umí rozpoznat přibližně 40 různých pokrmů, jako je pizza nebo lasagne. Využívá k tomu integrovanou kameru v troubě. S její pomocí pak spotřebič navrhne optimální způsob přípravy, aby pečení bylo ještě jednodušší než kdy dříve.

Bezstarostné vaření s přesným stupněm teploty

Další letošní novinkou jsou varné desky s přesnou regulací teploty ve stupních celsia. Místo toho, abyste nastavovali stupeň výkonu spotřebiče, můžete si poprvé zvolit přesnou teplotu stejně, jako je tomu u pečicí trouby. Díky tomu je možné například snadno rozpustit čokoládu, aniž by hrozilo její spálení. Palačinky nebo steaky připravíte dokonale díky smažicímu senzoru fryingSensor Pro, který automaticky hlídá, aby teplota v pánvi zůstala konstantní. Snadnou obsluhu a maximální podporu nabízí také nové chytré propojení varné desky a odsavačů par. Úroveň odsávání se přizpůsobuje automaticky, abyste se mohli plně věnovat přípravě jídla. 

zdroj: Siemens

Nové extra prostorné vestavné chladničky

Revoluci na trhu představují nové vestavné chladničky ve velikostech XL a XXL. Ve spolupráci s kuchyňskými studii byl poprvé představený model o výšce 194 cm a šířce 75 cm (rozměry niky). Kromě mimořádného objemu tyto modely nabízejí také speciální zóny, kde zůstane ovoce, zelenina, ale i ryby a maso déle čerstvé.

zdroj: Siemens

Udržitelnost je součástí pokroku

Nová generace myček nádobí dokazuje, že „úroveň inteligence spotřebičů” Siemens vždy směřuje i k větší udržitelnosti. Sortiment modelů o šířce 60 cm byl rozšířen o výrazně energeticky účinnější myčky, které pocházejí z německého závodu v Dillingenu. V budoucnu budou hrát stále větší roli možnosti oprav a aktualizací, jako například vzdálená diagnostika a mnohem delší dostupnost náhradních dílů. Značka Siemens tak podporuje všechny, kteří chtějí méně plýtvat, a přispívat tím k větší ochraně klimatu ve svých vlastních domácnostech.

Více informací a kompletní nabídku spotřebičů Siemens na našem trhu najdete tady.

Autor: BSH

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky