kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Investiční byty s výnosem a bez starostí

Investiční byty s výnosem a bez starostí

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti YIT
Strašnice, Košíře nebo Hloubětín – tam všude si můžete vybrat z bohaté nabídky investičních bytů od společnosti YIT. Nejenže takové nemovitosti nabízejí stabilní výnos až 4,4 % ročně, developerská firma s finskými kořeny je nyní pomůže vybavit nábytkem, najde vhodné nájemce a v průběhu nájmu se o nájemce postará a zajistí veškerou správu bytu.

Investiční byty v novostavbách od developerské společnosti YIT se nacházejí v atraktivních pražských rezidenčních lokalitách, a tak nabízejí dlouhodobé zhodnocení financí. YIT navíc zajistí veškeré úkony související s koupí takového investičního bytu a posléze vám jej pomůže vybavit. Ještě během výstavby do něj také najde nájemce. Díky tomu budete mít jistý příjem z pronájmu prakticky ihned po převzetí bytu. Tím ale služby, které YIT v tomto ohledu nabízí, zdaleka nekončí. Firma zajistí i bezproblémovou správu a údržbu bytu, čímž majiteli odpadají s tím spojené povinnosti a stres.

Od pojištění po úklid

Jak takový proces pronájmu investičního bytu vlastně probíhá? YIT nejprve zajistí vybavení bytu z nabízeného balíčku nábytku a následně připraví veškeré právní náležitosti, a to včetně pojištění domácnosti a odpovědnosti za škodu. Dále předá byt nájemci a postará se o převod  energií. V době, kdy je byt pronajímán, se stará o zajištění opravy a údržbu bytu, má na starosti záruční servis a kontroluje, zdali je placen nájem. Po skončení nájmu YIT zajistí vymalování a úklid. Zajímavý je fakt, že YIT může na přání také zastupovat vlastníka na schůzích SVJ. Finské YIT myslí i na své nájemce. Ihned po podpisu nájemní smlouvy a nastěhování dostane nájemce přístup do klientského portálu YIT Plus, kde získává veškeré informace o dění v domě a blízkém okolí, může využít speciálních nabídek smluvních partnerů YIT a v neposlední řadě se může seznámit i se svými sousedy. YIT dbá o dlouhodobý vztah nejen se svými investory, ale i nájemci, a to díky týmu svých profesionálů v oblasti prodeje a pronájmu bytů. 

Investiční byty a služby od developera se stoletou tradicí

Klíčem k dlouhodobému zhodnocování investic je spolupráce s důvěryhodným a zkušeným partnerem, kterým téměř stoleté YIT bezesporu je. Firma je průkopníkem ve výstavbě bytových domů šetrných k životnímu prostředí, které jsou pro lidi opravdovým domovem. Bytové domy jsou ve vysoké kvalitě provedení, využívají přírodních materiálů, jejichž architektura je inspirovaná severskými zeměmi. Byty jsou navrženy s důrazem na eleganci a nadčasovou kvalitu. Samozřejmostí je řemeslné zpracování na nejvyšší úrovni. Interiéroví designéři firmy dbají také na vyváženou barevnost.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti YIT
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti YIT
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti YIT
Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti YIT

Autor: Roberto Klaus

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky