kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » INVESTONE – fond s investičními příležitostmi do nemovitostí

INVESTONE – fond s investičními příležitostmi do nemovitostí

zakladatelé INVESTONE
Foto: INVESTONE
Čtyři úspěšní a renomovaní dlouholetí partneři v podnikání – od developera po podnikatele – spojili své síly a založili fond, který přichází s investičními příležitostmi do nemovitostí a přináší možnost investovat i kvalifikovaným investorům z řad veřejnosti.

Fond INVESTONE umožňuje investovat do nemovitostí s minimálním vkladem jeden milion korun a cílí na minimální zhodnocení vkladu deset procent ročně. Spoluzakladatelé fondu INVESTONE – Ondřej Hartl, Martin Král, Karel Slavíček a Jiří Stopka – jsou garancí renomé fondu, a to nejen díky svým znalostem z realitního byznysu, ale i faktem, že v INVESTONE jsou osobně angažováni.

dům
Foto: INVESTONE

„Sami vkládáme do INVESTONE již existující rozpracované projekty, svoje hotové peníze a investorům otevíráme možnost připojit své investice k našim vlastním. Naše vklady se přitom budou zhodnocovat vždy až poté, co INVESTONE dosáhne alespoň roční výnosovosti pět procent. Zatímco vklady investorů se zhodnocují od samého začátku,“ říká Karel Slavíček.

Mezi projekty, kde působí INVESTONE jako investor, patří například Výhledy Liberec, Harrachovka či bytový dům Arkalycká.

dům
Foto: INVESTONE

Disclaimer

Tento dokument je určen výhradně pro informační a propagační účely a není nabídkou či výzvou k investování, investičním doporučením, investiční radou ani analýzou investičních příležitostí. Kde je pojmenování „Fond” ve spojení se slovesem, to vyjadřuje souhrnné označení pro Investone SICAV a.s. a investicí do „Fondu” je míněno investicí do akcií Podfondu. Před investičním rozhodnutím je nutné se seznámit se zněním statutu fondu (podfondu). Návratnost ani výnos investice nejsou zaručeny. Upozorňujeme, že hodnota cenných papírů se v čase mění a historické výsledky fondu (podfondu) nejsou indikací ani zárukou výsledků budoucích. Investice fondu (podfondu) podléhají specifickým rizikům uvedeným ve statutu fondu (podfondu). Zdanění fondu (podfondu) je stanoveno zákonem a mohou se do něj promítnout legislativní změny. Text uvedený v tomto článku nepředstavuje návrh na uzavření smlouvy či na její změnu ani přijetí případného návrhu. Text uvedený v tomto článku není veřejným příslibem, použití ustanovení §2884 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, o závazcích z právního jednání jedné osoby, se vylučuje. Detailní informace obsahuje statut fondu (podfondu) a sdělení klíčových informací (KID). Pro získání statutu fondu (podfondu) a KID prosím kontaktujte obhospodařovatele a administrátora fondu. Informace v tomto článku nesmí být reprodukovány, distribuovány nebo postupovány přímo či nepřímo žádné jiné straně v celku ani po částech bez předchozího písemného souhlasu statutárního orgánu fondu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky