kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Jan Hospodář: I starší průmyslové areály získávají na hodnotě

Jan Hospodář: I starší průmyslové areály získávají na hodnotě

Jan Hospodář
Foto: HOSPODAR INVESTMENTS
Jan Hospodář, jednatel poradenské společnosti HOSPODAR INVESTMENTS, který se v oblasti komerčních realit pohybuje téměř 22 let, se v současné době věnuje převážně transakcím v oblasti průmyslových nemovitostí. A podle něj i starší průmyslové areály získávají na hodnotě.

Poskytuje poradenský servis vlastníkům průmyslových pozemků, průmyslových brownfieldů, areálů nebo nově postavených hal. „Začínám od studie proveditelnosti, kdy jednotlivci nebo firmy potřebují poradit, jak naložit s pozemkem. S mým projektantem jim pomáháme s prvním zkreslením pracovní verze projektu, kalkulacemi, co vlastně pozemek dokáže vygenerovat, co se zde dá postavit. Také se na mne obracejí vlastníci objektů nebo areálů, kteří zvažují prodej,“ říká Jan Hospodář z HOSPODAR INVESTMENTS.

Brno
Foto: HOSPODAR INVESTMENTS

Stále je ideální doba na prodej průmyslové nemovitosti

„Dlouhodobě na trhu ubývá tzv. zelených ploch pro novou průmyslovou výstavbu, obce nové zóny nepřipravují, protože jim to přináší více starostí než finančních příjmů, jako je tomu například v sousedním Německu. V důsledku toho je těchto pozemků méně a dramaticky zdražují. Firmy se tak začínají orientovat na brownfieldy a investice do starších hal a areálů, kde mohou okamžitě využít některé existující objekty s tím, že další část si mohou pozvolna rekonstruovat nebo dostavět dle svých potřeb. Na prodejních prohlídkách takových areálů potkávám majitele firem, co zakoupili pozemek pro vlastní novou výstavbu, a dva roky i více let bojují s povolením stavby a s ohledem na zvyšující se stavební náklady začínají uvažovat o zakoupení stávajícího areálu,“ doplňuje Jan Hospodář.

Brno
Foto: HOSPODAR INVESTMENTS

Investiční příležitost u dálnice

Slova Jana Hospodáře podporují data z trhu i prémiové průmyslové nemovitosti, které v současné době nabízí. Ve svém portfoliu má jak lukrativní pozemky a brownfieldy na prodej, tak i aktuálně unikátní novou nabídku, prodej komerčního areálu Brno Kaštanová v top lokalitě křížení dálnic D1 a D2 v Brně. Dle jeho slov jde o skvělou investiční příležitostí vhodnou pro komerční development.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky