kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Kancelářské budovy Mississippi House a Missouri Park hlásí nové nájemce a 60% obsazenost

Kancelářské budovy Mississippi House a Missouri Park hlásí nové nájemce a 60% obsazenost

CA Immo pronajala již šedesát procent prostor v nedávno dokončených budovách Mississippi House a Missouri Park v kancelářském kampusu River City Prague v Karlíně. Novými nájemci jsou Pure Storage a Novo Nordisk. Během prvních devíti měsíců letošního roku uzavřela CA Immo v Praze celkem patnáct nájemních smluv představujících téměř 18 500 m2 kancelářských ploch.

CA Immo eviduje silnou poptávku nájemců po svých pražských kancelářských nemovitostech. Po podepsání dalších dvou nájemních smluv v nově postavených administrativních budovách Mississippi House a Missouri Park v kampusu River City Prague zůstává k dispozici pouze čtyřicet procent volných prostor, přičemž tři čtvrtiny z nich jsou již rezervované třemi dalšími nájemci. Výstavba obou objektů byla dokončena v červenci 2021. Celkem disponují 20 750 m2 kancelářských ploch k pronájmu a nacházejí se v jedné z nejvyhledávanějších kancelářských lokalit v pražském Karlíně. Během prvních devíti měsíců roku 2021 společnost CA Immo uzavřela dohromady patnáct nájemních smluv, což představuje téměř 18 500 metrů čtverečních moderních kancelářských prostor v jejích sedmi kancelářských nemovitostech v Praze.

Václav Jonáš, ředitel CA Immo v Praze, uvádí: „Navzdory nejistotě na kancelářském trhu, patrné v roce 2020 a během první poloviny roku 2021, nyní s potěšením sledujeme, že kancelářští nájemci pokračují v plánovaných aktivitách a v mnoha případech také významně rozšiřují své prostory. Z našeho pohledu zůstává pražský trh silný a stabilní, což potvrzuje i několik úspěšně uzavřených pronájmů v rámci našeho českého portfolia z poslední doby. Zejména smlouvy uzavřené v projektech Mississippi House a Missouri Park ukazují, že v post-covidové době bude kvalita kancelářských prostor důležitější, než kdykoliv předtím. Naše zkušenost s pronájmy v River City Prague potvrzuje, že společnosti budou do budoucna upřednostňovat vysoce atraktivní prostory v nejlepších lokalitách s bohatou občanskou vybaveností, které motivují lidi k osobní přítomnosti v kanceláři.“

Mississippi House a Missouri Park přivítají dva nájemce: společnost Pure Storage, rozšiřující své nájemní prostory v rámci areálu River City Prague o dalších 3 200 m2, a společnost Novo Nordisk, která se do atraktivní lokality Karlína nově stěhuje. Mezi dalšími nájemci jsou ADASTRA, Allen & Overy a BATIST Medical Holding, kteří se již nastěhovali do svých zbrusu nových prostor a využívají moderní kancelářské prostředí, které jim CA Immo dodalo na klíč. Oba noví nájemci se budou stěhovat během druhého a třetího čtvrtletí roku 2022.

Zdroj/foto: Se souhlasem CA Immo

Během prvních devíti měsíců roku 2021 společnost CA Immo uzavřela celkem patnáct nájemních smluv, což představuje téměř 18 500 m2 moderních kancelářských prostor v sedmi kancelářských nemovitostech v Praze. Mezi největší transakce, které společnost nedávno uzavřela, patřilo prodloužení nájemních smluv se společnostmi Ford a Procter & Gamble v budově Nile House. Ta je součástí kampusu River City Prague, přičemž se pyšní oceňovaným architektonickým řešením a zelenou certifikací LEED Gold.

Praha představuje pro CA Immo jeden z klíčových trhů. Investice do českého portfolia společnosti zahrnují pět budov v areálu River City Prague (Danube House, Nile House, Amazon Court, Mississippi House a Missouri Park) v Praze 8 – Karlíně, a dále Kavčí Hory Office Park v Praze 4 – Pankráci a Visionary v Praze 7 – Holešovicích. K 30. červnu 2021 (před zahrnutím Mississippi House a Missouri Park, které byly dokončeny v červenci 2021) činila účetní hodnota pražského investičního portfolia s cca 130 000 m2 pronajímatelných ploch přibližně 390 mil. euro (tj. přibližně 8 % z celkové účetní hodnoty všech nemovitostí ve vlastnictví CA Immo).

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky