kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Komerční nemovitosti: SATPO nabízí komerční prostor v luxusní rezidenci

Komerční nemovitosti: SATPO nabízí komerční prostor v luxusní rezidenci

interiér
Foto: SATPO
Jaké novinky se udály v oblasti komerčních nemovitostí?

AFI si plácla se Škodou Auto

Nová kancelářská budova, kterou v pražských Vysočanech postavila developerská společnost AFI Europe, má nového nájemce. Smlouvu na pronájem prostor s developerem uzavřela automobilka Škoda Auto, která prostory využije jako kanceláře pro pražské zaměstnance a vybuduje tu také školu pro programátory nazvanou 42 Prague. Administrativní budova o devatenácti podlažích, kam se část zaměstnanců Škody Auto přestěhuje, je součástí velkého projektu nazvaného AFI City.

dům
Foto: AFI Europe

Accolade na nákupech

Investiční fond Accolade Industrial Fund v září oznámil čtyři zajímavé akvizice v Česku a Polsku. V tuzemsku pořídil distribuční centrum pro Amazon u Kojetína na Přerovsku, další tři nemovitosti se nacházejí v sousedním Polsku. Portfolio fondu se díky transakci rozrostlo, nyní je tvoří nemovitosti o pronajímatelné ploše více než 1,5 milionu metrů čtverečních, u nichž fond na nájemném ročně inkasuje přes 80 milionů eur.

CTP finišuje v Hradci Králové

Developerská společnost CTP v září dokončila výstavbu první moderní haly v CTParku Hradec Králové. Budova disponuje pronajímatelnou plochou přes pět tisíc metrů čtverečních. Prostory si pronajala a již převzala do zkušebního provozu logistická společnost Geis. V současné době developer staví druhou halu, kterou plánuje dokončit na jaře 2023. Její rozloha má být celkem sedm tisíc metrů čtverečních.

hala
Foto: CTP

SATPO nabízí komerční prostor v luxusní rezidenci

Společnost SATPO nabízí volný prostor o velikosti 358 m2 k prodeji shell & core nebo k pronájmu v přízemí Vitality Rezidence, která se nachází v blízkosti parku Sacre Coeur a pět minut chůze od pražského Anděla. Jde o ideální místo pro showroom, prodejnu, provoz zdravotních, kosmetických či poradenských služeb. Kombinace povahy luxusní rezidence a lokality nabízí ideální investiční příležitost pro podnikání se zacílením na prémiový segment. Ve spolupráci s architektem je možné využít profesionální služby klientských změn a kompletně dokončit prostor na klíč dle požadavků klienta. Lze zakoupit nebo pronajmout také garážové stání a skladové prostory. Aktuálně SATPO na prostor nabízí slevu pět procent z kupní ceny nebo šest měsíců rent-free období v případě pronájmu. Více informací na www.satpo.cz.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky