kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Lesní stráně: Resort uprostřed nedotčené horské přírody

Lesní stráně: Resort uprostřed nedotčené horské přírody

Lesní stráně
Foto: Domoplan
Čerstvý horský vzduch, husté lesy, šumění potoka. Okouzlující příroda Jeseníků představuje ideální prostředí, kde si dopřát relaxaci. Právě tu nabídne luxusní aparthotel Lesní stráně s prémiovým lesním wellness, kde vás čekají dosud nepoznané zážitky. V horském resortu, který v joint venture staví společnosti Domoplan a MyResorts, se budete díky bohaté nabídce služeb cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu.

Představte si, že se probudíte uprostřed hlubokého lesa, za zvuků ptáků, tekoucí říčky a šumění listí. Svým půvabem patří Jeseníky právem mezi nejvyhledávanější místa, kam čeští i zahraniční turisté míří za relaxací. Uprostřed malebné jesenické přírody, v blízkosti obce Ostružná a oblíbeného lyžařského areálu Ramzová, momentálně vzniká luxusní aparthotel Lesní stráně od společností MyResorts a Domoplan.

Holiday resort není výjimečný jen svou atraktivní polohou, která představuje skvělý startovací bod pro poznávání okolí. Přímo v jeho areálu se bude nacházet prémiové wellness centrum, které je svým originálním pojetím jediným v Česku. Umístěné bude v přízemí uvnitř aparthotelu, kde se můžete těšit na zážitkový bazén, finskou, parní či bylinnou saunu, ale i na vodní masážní prvky, vířivé lavice a fresh bar.

Prožitek z relaxace pak na zcela novou úroveň posune část wellness centra, která se nachází v samotné přírodě – uprostřed lesa s přírodní pramenitou vodou. S odkazem na hlavní přírodní živly, které se promítnou do designu interiérů z netradičních a luxusních materiálů, vznikne pět privátních wellness kabin a venkovní rituální sauna, u nichž se díky velkému prosklení stírá hranice mezi vnitřním prostorem a divokou přírodou. Zážitková sprcha, aromaterapie nebo lázeň a k tomu uklidňující hudba zvuků přírody – čeká vás zkrátka naprostá relaxace všemi smysly.

Oáza klidu

Atmosféru horské přírody, ale zároveň útulné oázy klidu, kde se člověk odpojí od všech starostí, umocňuje také samotný interiér prémiového aparthotelu. Kombinace moderních architektonických prvků společně se zemitými tóny, hřejivými odstíny dřevěných lamel či materiály v podobě pohledového betonu, recyklovaného terazza nebo temné břidlice, která je typická pro zdejší oblast, utváří smyslný harmonický prostor, do kterého se budete vždy rádi vracet. Minimalistická architektura se tak zároveň stará o plynulý přechod mezi interiérem a vnějším okolím. Všech 54 apartmánů o dispozicích 1+kk až 3+kk má vlastní balkon či terasu, a jsou tak co nejvíce otevřené okolní krajině.

Horský resort zároveň nabízí bohaté zázemí s celou řadou možností, jak trávit volný čas. Samozřejmostí je zážitková restaurace se špičkovou kuchyní, kde se nachází také bar se snídaňovým bufetem. V případě potřeby mohou prostory sloužit také jako coworkingová zóna. Pro nerušené vyřízení nezbytných mailů či jiných pracovních povinností je možné zvolit také čítárnu nebo lounge u recepce. Na své si přijdou jak ti nejmenší, pro které bude připraven dětský koutek, tak i starší děti, které si najdou to své v herní místnosti s konzolemi a interaktivními prvky. Spoustu zábavy si užijete i v moderním kinosále, který si můžete pronajmout pro své potřeby, nebo ve společenské herně.

A o bohatou nabídku aktivit se postará také venkovní areál resortu. Na filmy se můžete dívat v letním kině během teplých večerů, které můžete trávit posezením pod stromy nebo s přáteli u grilování. Milovníci aktivního odpočinku zase budou jako doma ve workoutové zóně nebo na lezecké stěně. Zábava čeká také na multifunkčním hřišti. Venku bude pro děti připravené vlastní hřiště.

V harmonii s přírodou

Lesní stráně nejsou propojeny s přírodou pouze svou polohou v samotném srdci lesů nebo zvolenými přírodními materiály. Velký důraz resort klade také na ekologickou výstavbu a finální podobu celého projektu, k čemuž přímo vybízí i samotná lokalita. I proto pro tvorbu interiérových doplňků je využíváno dřevo z padlých stromů z blízkého okolí či recyklovaná stavební suť k výrobě betonových dlaždic.

Využití fotovoltaiky, bateriových úložišť pro akumulaci energie a tepelných čerpadel zajistí, že společné prostory budou zásobovány čistou energií, která bude zároveň částečně pokrývat spotřebu provozu wellness centra. Míra pokrytí celkové energetické spotřeby z vlastních zdrojů obnovitelných energií dosáhne až čtyřicet procent. Nejedná se přitom o jediné využití technologií, které přispívají k větší udržitelnosti. Pro ohřev bazénové vody ve wellness bude například využíváno teplo z kuchyňského provozu a stejně tak bude mít zpětné využití dešťová a odpadní voda.

Rozmanité okolí

Skvělá lokalita Lesních strání nabízí celou řadu příležitostí, kde trávit volné chvíle i mimo resort, a to jak v teplých letních dnech, tak i zimním období. Nejen lyžařské areály Ramzová nebo Petříkov, ale také nespočet turistických tras a cyklostezek potěší aktivní sportovce i méně náročné turisty. Turisticky oblíbená oblast Hrubého Jeseníku ukrývá spoustu míst, která rozhodně stojí za návštěvu – od Hanušovic, Lipové, Velkých Losin, lázeňského městečka Jeseník až po vodní elektrárnu Dlouhé Stráně.

Svou lokalitou, podobou a nabídkou prémiových služeb tak aparthotel Lesní stráně představuje ojedinělý projekt, který nabízí lukrativní investiční možnosti ve spojení s vaší vysněnou dovolenou.

Galerie

Foto: Domoplan

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky