kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Luxent plánuje realizovat vlastní developerské projekty

Luxent plánuje realizovat vlastní developerské projekty

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Luxent
Skupina Luxent, jejímž základním pilířem je realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties, se chce pustit do developmentu vlastních projektů. Pro jejich financování zakládá neveřejný nemovitostní fond spravovaný společností Luxent Capital Funds.

Fond byl založen v souladu s § 15 Zákona č. 240/2013 Sb. o investičních společnostech a investičních fondech. Funguje na základě registrace u ČNB a může spravovat prostředky až do výše 500 mil. eur. Správcem fondu (obhospodařovatelem) je společnost Luxent Capital Funds s. r. o. Doporučená délka investičního horizontu činí alespoň 5 let. Plánovaný minimální výnos je 5 % p. a. s cílem jeho stabilizace nad 10 % p. a.

Investiční strategie fondu se soustředí zejména na přímé a nepřímé investice do nemovitostí (budovy, bytové jednotky, nebytové prostory, pozemky, realizace rekonstrukcí). Celkový podíl investic do nemovitých věcí bude činit min. 80 % ze všech svěřených prostředků.

Zdroj/foto: Se souhlasem společnosti Luxent

Rezidence Nad Černými lesy

„Realizace vlastních developerských projektů a s nimi spojeného fondu Luxent Capital Funds je dalším, logickým krokem v rozvoji skupiny Luxent. Nemovitosti jsou totiž v současné době jednou z nejbezpečnějších investic. Jejich ceny stále rostou a vykazují nízkou volatilitu. Naše dlouholeté zkušenosti a know-how, stoprocentní transparentnost, pečlivě vybírané projekty s vysokým investičním potenciálem v atraktivních lokalitách, propracovaná developerská strategie, vysoce likvidní aktiva i možnost kolektivního investování – to vše jsou důvody, proč investovat právě s naším fondem. Umíme diverzifikovat riziko a pro naše partnery máme řešení, které jim zajistí stabilní a v rámci realitního trhu nadstandardní výnosy,“ komentuje Emil Kasarda, majitel skupiny Luxent a jeden ze čtyř společníků Luxent Capital Funds. Fond má podle něj ambice získat od investorů do příštího roku finanční prostředky v řádu stovek milionů korun.

Realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties, která je s fondem Luxent Capital Funds úzce spojena, působí na českém trhu od roku 2008. Postupně se stala jedním z nejvýznamnějších aktérů na trhu exkluzivních nemovitostí, když dosud zrealizovala více než 1 000 velkých realitních transakcí. Poskytuje komplexní spektrum služeb: zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu luxusních rezidenčních, historických i komerčních nemovitostí v celé ČR i zahraničí, stejně jako právní, investiční, finanční a projektové poradenství i marketingové a analytické služby. Součástí činnosti Luxent – Exclusive Properties je také spolupráce s developery. Mezi aktuálně nabízené developerské projekty patří například luxusní komplex MOLO Lipno Resort, rezidenční projekt rodinných domů v Klecanech u Prahy, luxusní vilová čtvrť Březový háj v Předboji severně od Prahy, Rezidence Nad Černými lesy v Kostelci či komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem v pražském Suchdole.

Autor: Jan Němec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky