kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Myhive Palmovka – moderní architektura na historických základech

Myhive Palmovka – moderní architektura na historických základech

myhive Palmovka
Foto: CPI Property Group
Když se ocitnete na Palmovce, můžete slyšet šum, který nápadně připomíná roj pracovitých včel. Jako by vycházel z úlu, přesněji z budovy myhive Palmovka, která stojí na dohled od Libeňského mostu. Na první pohled zaujme nenásilným spojením místních historických industriálních prvků s moderní architekturou.

Budova myhive Palmovka je jedinečnou kombinací starého a nového, v níž se vkusně mísí místní historické prvky s moderní architekturou. Komplex dvou budov na pražské Palmovce je od roku 2022 součástí portfolia společnosti CPI Property Group, která jej získala převzetím většinového podílu společnosti IMMOFINANZ.

Pomyslnou spojnicí mezi oběma budovami je přízemní budova, jejíž střecha upomíná na industriální minulost lokality. Skrývá se pod ní revitalizovaná tovární hala původní strojírny Horák a Hlava, která je kulturní památkou. Její dochovaná tradiční Štěpánova střecha je připomínkou klasické průmyslové architektury dvacátých let minulého století. Nyní je domovem stylového bistra.

Celý komplex dvou budov myhive, jenž vznikl podle návrhu ateliéru Aulík Fišer architekti, odpovídá kosmopolitním charakterem životu moderního velkoměsta. Navíc se nachází na skvělém místě v rušné libeňské čtvrti se snadnou dostupností centra města.

Udržitelnost na prvním místě

V roce 2019 získal myhive prestižní ocenění českého realitního trhu Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii Nové administrativní projekty. Pyšní se také mezinárodní certifikací BREEAM Excellent, kterou získávají pouze projekty, které splňují přísná kritéria s důrazem na trvalou udržitelnost, úspornost a šetrnost k životnímu prostředí.

Důraz na udržitelnost se týká také samotného pracovního prostředí. V práci dnes člověk tráví často více času než se svými partnery, dětmi či přáteli. Podle průzkumů je to dokonce 35 let čistého času. Proto je důležité chodit do práce, kterou má člověk rád a kterou může vykonávat v místě, jež splňuje ty nejvyšší standardy a přispívá ke spokojenému a zdravému životu. Při výběru a zařizování prostor je třeba věnovat speciální pozornost například světelným podmínkám, bezpečnosti či použitým barevným kombinacím, aby pracovní prostředí co nejvíce stimulovalo produktivitu zaměstnanců, a to vše při zachování příjemného pocitu z času stráveného v práci.

Kancelář jako butikový hotel

Koncept myhive přináší zcela nové pojetí kanceláří. Od standardních kancelářských konceptů se odlišuje nejen příjemným interiérem, ale také vysokou úrovní nabízených služeb. Zaměstnance či obchodní partnery vítá recepce připomínající hotelové lobby. Na dosah mají všechno potřebné, ať už jde o nákupy, restaurace, konferenční místnosti, či zázemí pro sportovce.

Víme, že čas kvapí a je lepší ho využít na věci, na kterých opravdu záleží. Prostory lze využít pro schůzky osobní i pracovní a v pohodové atmosféře si společně vychutnáte třeba výbornou kávu.

Na své si přijde opravdu každý

Cyklisté zaparkují jednostopé miláčky jak pod střechou, tak v areálu. Běžci využijí zázemí se sprchami. Pracovní inspiraci i možnost odpočinku uživatelé budov najdou při posezení v areálu či na střešních terasách s inspirativními výhledy.

Aby myhive byl úlem v pravém slova smyslu, spojili jsme síly s projektem Pražská včela a na střechu budovy jsme umístili šestnáct včelích úlů. A těmto pilným společenstvům se daří skvěle, vždyť jsou vlastně doma.

Stejně jako je úl více než jen soubor jednotlivých včel, je i budova myhive Palmovka více než jen soubor jednotlivých kanceláří. Uspořádání budovy pomáhá spolupráci a budování komunity, otevřené prostory a sdílené prostory podporují pocit propojení mezi jejími obyvateli. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pravidelná networkingová setkání, kde můžete poznat kolegy z budovy i vedlejší kanceláře.

Jedním z klíčových rysů úlu je efektivní využití prostoru. Totéž platí o projektu myhive Palmovka, který chytře využívá rozlohu tím, že nabízí nejen soukromé kanceláře, ale také možnost coworkingu. Koncept mycowork poskytuje řešení, ať už potřebujete pouze pracovní stůl (mydesk, myflex), nebo plně vybavenou kancelář (myroom). Samozřejmostí je denní světlo, flexibilní uspořádání, největší pracovní prostor 12 m2 na pracovní místo na trhu, výškově nastavitelné stoly a další výhody. To všechno na vás čeká, stačí se ozvat nebo se podívat na web myhive-offices.com/cz/home.

Připojte se k roji

Budova myhive Palmovka je skvělým místem pro vaši kancelář, obchod, kavárnu či cokoliv, co vás napadne. Staňte se součástí příběhu unikátní historické budovy a pronajměte si prostory v moderním hávu, s jedinečnou atmosférou, službami a výbornou dopravní dostupností. Ať už hledáte kanceláře na dlouhodobý pronájem, či plně servisované kanceláře na krátkodobý pronájem, myhive je to pravé.

Autor: CPI Property Group

Galerie

Foto: CPI Property Group

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky