kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Na Skále – jedinečné domy v srdci Jizerských hor

Na Skále – jedinečné domy v srdci Jizerských hor

Už v první polovině letošního roku budou dokončeny nové horské domy v dolní části Bedřichova v projektu Na Skále. Propojí se v nich jedinečný zakázkový interiér, kvalitní konstrukce z betonu a masivního dřeva i špičkové technologie.

Exkluzivní horské domy se nacházejí v soukromém komplexu s vlastní příjezdovou cestou na jižním úpatí skalnatého masivu v dolní části obce Bedřichov. Atraktivitu staveb projektu Na Skále podtrhuje jejich umístění ve svažitém terénu v přímém sousedství lesa, odkud jsou krásné výhledy do protilehlého údolí.

Beton a dřevo

Všechny objekty byly individuálně navrženy podle nejmodernějších evropských standardů s ohledem na jejich umístění do horského prostředí. Spodní část objektů v úrovni prvního podzemního podlaží je zhotovena ze železobetonové konstrukce. U horní stavby, prvního nadzemního podlaží a podkroví byla zvolena technologie dřevostavby z CLT panelů s difuzně otevřenou konstrukcí a skládanou fasádou z evropského modřínu od prestižního výrobce s mnohaletou tradicí.

Bedřichov se nachází mezi Jabloncem nad Nisou a Libercem, v jedné z nejkrásnějších oblastí Jizerských hor. Nádherná příroda láká k výletům a rekreaci v zimě i létě. Nezáleží na tom, zda jste milovníci letních či zimních sportů nebo jiných volnočasových aktivit, vlastnictví nemovitosti v této lokalitě splní očekávání každého uživatele.

Foto: B Invest Group

Vzorový dům

Dům BUK bude dokončen včetně zakázkového interiéru navrženého renomovaným architektonickým studiem CODEIN. Součástí dodávky budou dvě plně vybavené kuchyňské linky, nábytek ve vstupní chodbě, kompletně dokončené wellness včetně finské sauny, krbová kamna, vybavení obývacího pokoje a jídelny, kompletně dokončený interiér ve dvou ložnicích, zakázkový koupelnový nábytek, osazená exteriérová a interiérová svítidla a LED osvětlení v celém domě. Budoucí majitel se tak může okamžitě po dokončení interiérů nastěhovat.

V ostatních domech JAVOR, SMRK a JILM bude vyjma standardního vybavení a koncových armatur dodán zakázkový koupelnový nábytek, krbová kamna, finská sauna a exteriérová svítidla. Každý z nových majitelů se dále může inspirovat dokončeným interiérem vzorového domu, nebo si jej dokončit dle vlastních představ. Kolem všech domů budou dokončené terénní úpravy s novou výsadbou dřevin a trvalek.

Inteligentní ovládání

V základním vybavení domů je samozřejmostí špičkové tepelné čerpadlo vzduch/voda značky DAIKIN s napojením do systému teplovodního podlahového vytápění či dřevohliníková okna s izolačním trojsklem. Majitelům zpříjemní život také systém inteligentního ovládání domu včetně elektronického zabezpečovacího systému s možností ovládání celého objektu přes dálkový přístup (IOS, Android).

Energetickou účinnost pomohou zvýšit hliníkové žaluzie s elektrickým ovládáním na všech oknech či krbová vložka na dřevo v hlavní obytné místnosti s plným průhledem. Vysoký standard interiéru zajistí velkoformátové slinuté dlažby a koncové armatury od renomovaných evropských výrobců.

www.bedrichov-naskale.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky