kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » Nad stanicí metra Kolbenova vyroste hospodárné bydlení s fotovoltaikou

Nad stanicí metra Kolbenova vyroste hospodárné bydlení s fotovoltaikou

dům
Foto: Skanska
Bydlet v trendy prostředí, ale hlavně hospodárně? Pak si nový domov najděte v pražských Vysočanech, hned u metra Kolbenova.

Developer Skanska, který sází na výstavbu dlouhodobě udržitelného a energeticky hospodárného bydlení, právě odstartoval prodej bytů v bytovém domě Alfred. Ten nabídne 179 bytových jednotek s předpokládaným dokončením v roce 2025. Vedle kvalitního bydlení bude nový bytový dům efektivně pracovat se solární energií, dešťovou vodou i veřejnou zelení. Cenová nabídka zde začíná od 119,2 tisíc za m2.

dům
Foto: Skanska

V bytovém domě převažují dispozice 1+kk a 2+kk, a jedná se tak o ideální bydlení pro mladé páry nebo jednotlivce, lákavé jsou i jako příležitost pro investory. V nevyšších patrech si na své přijdou početnější rodiny, které mohou vybírat ze stylových loftů a prémiových bytů 4+kk a 5+kk s vysokými okny, velkou terasou či lodžií. Přízemí tvoří z větší části komerční prostory, ale také menší byty, které disponují soukromou předzahrádkou. Nové bydlení v budově Alfred je charakteristické především praktickým a účelným využitím prostoru, který je díky sníženým parapetům velmi vzdušný a příjemně prosvětlený. Samozřejmostí jsou také kvalitní dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře nebo příprava pro předokenní žaluzie s možností elektrického ovládání.

dům
Foto: Skanska

V současné době je velkou přidanou hodnotou nízká energetická náročnost budovy, která bude mít vedle energetického posudku PENB – B (velmi úsporný) také certifikaci BREEAM. Ta zkoumá do hloubky celkovou udržitelnost domu a na českém trhu se jí může pochlubit zatím jen málo budov. Cenný certifikát BREEAM umí garantovat nejen záruku kvality provedení, ale také udržitelný přínos ve spojení s dopadem na životní prostředí i s každoroční úsporou provozních nákladů.

byt
Foto: Skanska

Kompletní informace naleznete zde.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky