kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Promotion » NEPŘEHLÉDNUTELNÁ ELEGANCE VÝRAZNÉHO GRANITU

NEPŘEHLÉDNUTELNÁ ELEGANCE VÝRAZNÉHO GRANITU

Originální a jedinečné povrchy se staly nepostradatelnou součástí téměř každého designového residenčního či kancelářského projektu. Velké oblíbenosti se těší dominantní povrch s názvem GRANITE, který okamžitě upoutá vaši pozornost.

Zdroj: Němec.cz

Pokud toužíte po dramatickém prvním dojmu v interiéru, ze kterého nemůžete odtrhnout zrak, pak je pro Vás stěrka Granite to pravé. Dodá prostoru nečekané kouzlo, moment překvapení, třešničku na dortu. Granite spojuje krásu s praktičností a trvanlivostí a hodí se na všechny typy designových projektů.

U této hlazené stěrkové omítky s výraznou plastickou strukturou je na výběr z široké škály barevných odstínů. Vybírat můžete od klasických šedých a černých odstínů až po teplé tóny hnědé, krémové a růžové.

Tmavší a metalické odstíny je také možné probarvit, zvýraznit tím kresbu a vytvořit tak působivý efekt. Světlé a neutrální tóny vám pak vytvoří vzhled přírodního kamene.

Stěrka Granite je velice žádaná a hodí se jak do obývací místnosti, tak i do ložnice, chodby, ale také na krby, což se může v blížící se zimě více než hodit. Použít se dá dokonce i na fasádu!

Zdroj: Němec.cz

Granite nachází své místo jak v tradičních či rustikálních interiérech, tak i v minimalistických, jako vyvážení jisté strohosti a dodání opulentnosti čistým geometrickým designům. Vhodně se kombinuje s betonovými stěrkami Betonepox® či Imitace betonu®.

Tyto stěrky jsme na trh uvedli již před lety a oba materiály jsme v průběhu posledních let doladili tak, že jsou na trhu nepřekonatelné jak díky své eleganci, tak díky odolnosti a životnosti.

Zdroj: Němec.cz

Například stěrka Betonepox® se skvěle uplatní v namáhaných prostorech jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény. Spolu s Imitací betonu® jsou oblíbené také v předsíních, na chodbách a v obývacích místnostech.

Nebojte se zkusit ověřené, zcela funkční a k tomu originální povrchy!

Domluvte si schůzku a navštivte nás v jednom ze showroomů (v Praze, nebo v Brně), kde se o vás prvotřídně postaráme, pomůžeme vám s výběrem, a navíc vám nabídneme výbornou kávu.

Těší se na vás tým Němec s.r.o.!

Autor: Němec.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky