kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Nové Lauby: Nová tvář historického jádra Ostravy

Nové Lauby: Nová tvář historického jádra Ostravy

Nové Lauby
Zdroj: Se souhlasem Sdružení BBB Nové Lauby
V centru Ostravy právě vyrůstá významný rezidenční projekt, bytový komplex Nové Lauby. Jeho cílem je pokračování rozvoje nájemního bydlení a oživení historického jádra moravskoslezské metropole. Unikátní projekt je výsledkem spolupráce města s investorem Sdružení BBB Nové Lauby – po dokončení nabídne jednotky určené jak k pronájmu, tak na prodej.

Město Ostrava zahájilo přípravu projektu Nové Lauby v roce 2016, v březnu letošního roku skončil archeologický výzkum na místě výstavby a zastupitelstvo uzavřelo smlouvu s investorem Sdružení BBB Nové Lauby. „Projekt Nové Lauby nám dává skvělou příležitost pokračovat v kultivaci a rozvoji historického jádra města. Na základě dosavadních zkušeností si navíc dobře uvědomujeme, že poptávka po kvalitních nemovitostech v Ostravě rychle roste. Vnímáme tak velký potenciál, který zdejší výstavba nabízí,“ říká za Sdružení BBB Nové Lauby Michal Bystroň.

Zdroj: Se souhlasem Sdružení BBB Nové Lauby

Výhledy na město i do zeleně dvorany

Za návrhem rezidenčního objektu stojí renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř – architekti. Výsledná rezidence bude mít formu tradičního městského bloku tvořeného pěticí městských domů s různou typologií fasád – díky tomu přirozeně zapadne do urbanistické kompozice centra Ostravy. Ve středu bloku navíc vznikne prostor pro atrium plné zeleně, které bude představovat jakýsi svět sám pro sebe.

Zdroj: Se souhlasem Sdružení BBB Nové Lauby

Jedinečná příležitost k investici

Rezidence Nové Lauby po dokončení nabídne celkem 85 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk, podzemní parkování se 173 místy a obchodní prostory v úrovni ulice. 52 bytových jednotek a dva ateliéry s předzahrádkou, které zůstávají ve vlastnictví investora, exkluzivně nabízí realitní kancelář Svoboda & Williams. „Ostrava se v posledních letech vydala na cestu velkých proměn, na jejímž konci bude moderní metropole plná architektonicky unikátních projektů. I to je jeden z důvodů, proč věříme, že byty v projektu Nové Lauby nabízejí vzácnou, dosud neobjevenou investiční příležitost,“ dodává Eva Prašivková, senior makléřka Svoboda & Williams.

Zdroj: Se souhlasem Sdružení BBB Nové Lauby

S ohledem na pohodlí a bezstarostnost

Na většinu jednotek naváže balkon či lodžie, ty nejvelkorysejší, situované v nejvyšším podlaží, rozšíří privátní střešní terasa s plochou zeleně. Všechny byty nabídnou promyšlené dispozice prostoupené denním světlem, maximální komfort zajistí třívrstvá velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, kvalitní dřevěné podlahy a v koupelnách velkoformátová dlažba v kombinaci se sanitou renomovaných výrobců.

Autor: Libor Strnad

Galerie

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky