kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Nový projekt od PSN projasní Dejvice

Nový projekt od PSN projasní Dejvice

byt
Foto: PSN
Čtvrť plná kaváren, restaurací, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst. To jsou Dejvice, které patří k městské části Praha 6. Jejich charakter utvářejí luxusní vilové oblasti Hanspaulka a Baba, stejně jako rozsáhlý vysokoškolský kampus s moderní budovou Národní technické knihovny. Právě zde najdete nový projekt BackYard Dejvice z dílny PSN.

Funkce bydlení tady dosahuje svého maxima. BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Krásný činžovní dům z roku 1929 projde citlivou rekonstrukcí a nabídne komfort čtyřiceti exkluzivních jednotek o rozměrech od 13,9 do 52 metrů čtverečních a dispozicích 1+kk až 2+kk.

Všechny jednotky jsou dostupné ve standardu White Wall, do kterého můžete snadno promítnout své barvité představy. Je jenom na vás, jak si představujete ideální domov. Sami si zvolíte, jak by měly vypadat podlahy, obklady, kuchyňská linka, sanita či osvětlení.

Ve vnitrobloku načerpáte energii rozbřesku při šálku kávy nebo čaje, po náročném dni si zase vychutnáte sklenku dobrého vína a výtečnou večeři. Najdete tu grill zónu, místa pro piknik a veselé posezení s přáteli, stejně jako prostor pro zasloužený relax. Zelení prosycený dvorek je otevřený všem vašim potřebám, touhám a vášním.

Není to jen bydlení. Pokud hledáte skvělou investici, nemovitosti patří mezi ty nejstabilnější a nejjistější. Zájem o ně v období pandemie podporuje i nízká úroková sazba hypoték. Přestože se pomalu zvedá, stále je enormně výhodná, a investice do nemovitosti je tak ideálním způsobem, jak zhodnotit a ochránit své peníze před inflací. Byty v Praze jsou a budou navíc vždy žádané, a to i v podobě pronájmu.

Už se vidíte v novém domově, nebo chcete využít jedinečnou investiční příležitost? Dokončení projektu očekávejte v polovině roku 2023. Už nyní si však můžete plánovat nová dobrodružství.

Galerie

Foto: PSN

Autor: Andrea Votrubová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky