kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další

0 Kč - 50 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání

0 Kč - 100 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Našli jsme 0 Výsledek. Zobrazit výsledky

Estate.cz » Byznys & Reality » Oaks Prague zahájil kolaudační procesy rodinných a bytových domů první fáze projektu

Oaks Prague zahájil kolaudační procesy rodinných a bytových domů první fáze projektu

Zdroj/foto: Se souhlasem OAKS
Bytové domy a rezidence, které vznikají jako součást unikátního projektu Oaks Prague rostoucího na ploše o 140 hektarech v Nebřenicích u Prahy, rychle rostou. Začátkem prosince byly zahájeny kolaudační procesy první části projektu. Blízko nově rostoucího náměstí, kde se brzy také otevře Deli Bistro a další služby concierge nebo 24/7 security, již nyní moderní rodinné domy s atriem dotváří centrální část Oaks Prague.

V Nebřenicích vzniká místo pro nový životní styl, který doposud známe pouze ze zahraničí. Oaks Prague nabídne exkluzivní bydlení s výše zmíněnými špičkovými službami, mateřskou školou, golfovým hřištěm s licencí PGA National, hotelem a spa, pod kterým jsou podepsaní přední evropští a světoví architekti. Rezidenti budou mít k dispozici nadstandardní služby pro komfortní život a jejich domov bude splňovat nejvyšší požadavky na design, kvalitu a pohodlí, a přitom klást důraz na udržitelnost. To vše navíc v srdci přírody.

Zdroj/foto: Se souhlasem OAKS

„Vytváříme v České republice nový životní styl hodný 21. století, kde svůj čas můžete věnovat jen tomu, na čem skutečně záleží, a užívat si aktivního odpočinku ať už s přáteli či s rodinou. Malebné okolí a čistá příroda za okny, doplněná službami na špičkové úrovni, a v neposlední řadě prémiovým architektonickým a designovým řešením,“ říká Jan Zemánek, CEO a předseda představenstva společnosti Arendon, která je developerem projektu, a dodává: „Jsme rádi, že došlo k zahájení kolaudačních procesů rodinných domů od McGarry-Moon Architects. Finišujeme také s dalšími částmi projektu, kolaudace domů od JTP Architects (Rezidence v zahradách) a Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku) proběhne začátkem roku 2022, další budou v rychlém tempu následovat.“

Více na www.oaksprague.cz.

Autor: Milan Novější

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli:

Čtěte také

BYZNYS & REALITY
LIFESTYLE
ROZHOVORY
ARCHITEKTURA & DESIGN
Estate Awards
O portálu
O magazínu Estate
Reference
Premium Media Group
Kontakt
Všeobecné obchodní podmínky
Zásady ochrany osobních údajů
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

Sociální média

© 2021 All rights reserved​

Made by RomanJelinek.cz | full servisová marktingová agentura

Porovnejte nabídky